UA
RU

Види фізичної активності, що покращують здоров'я

Редагувати переклад
Багатозадачні тренування допомагають скинути вагу, позбутися стресу, провітрити голову та покращити здоров'я.

Види фізичної активності, які покращують здоров'я.

У виданні Business Insider виникла стаття, яка вкотре доводить, що не всі види фізичної активності рівні. Іноді нашою єдиною мотивацією для занять спортом є скидання ваги, а оздоровлення на кілька позицій нижче. Тепер вам не доведеться думати, як спалювати калорії і при цьому зміцнювати кістки, серце та пам'ять — вчені назвали три найефективніші активності, які поєднують у собі всі ці важливі аспекти.

Дослідження показують, що лише півгодини помірно-інтенсивних занять спортом щодня покращують самопочуття та продовжують життя. Настав час дізнатися, що з цієї спортивної різноманітності просто необхідно для вашого здоров'я. 

Види фізичної активності, які покращують здоров'я.

ходьба

Здається, ніби нічого простішого, ніж ходьба. Це ж не присідати і віджиматися! Але все не так просто: 15-хвилинний маршрут від будинку до метро не рахується. Вчені дійшли висновку, що для посилення пам'яті та профілактики депресії вам потрібно ходити щонайменше 30 хвилин. А ось тим, чий фізичний стан залишає бажати кращого, потрібно починати з 10-15-хвилинних прогулянок у неспішному темпі, а згодом збільшувати час до півгодини. 

Читайте також: НІЯКИХ ВІДМОВИХ: ЯК ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ, КОЛИ «НЕМАЄ ЧАСУ»

Види фізичної активності, які покращують здоров'я.

Гімнастика тай чи

Тай чи - це стародавнє китайське мистецтво, розроблене даоськими ченцями. Воно є повільними плавними рухами, що розвивають усидливість і допомагають дихати правильно. Завдяки їй ви навчитеся тримати рівновагу, покращіть роботу дихальної системи і позбавитеся проблем зі сном. Вчені рекомендують спробувати займатися таємницею літнім людям, адже утримання балансу — це дуже важливо, а з віком координація рухів погіршується.

Види фізичної активності, які покращують здоров'я.

плавання

Плавання давно заслужило на славу «ідеального спорту», ​​адже під час нього задіяні всі групи м'язів. Воно має безліч переваг, починаючи від захисту мозку від ознак старіння та закінчуючи покращенням роботи серця. Крім цього, плавання є найменш травматичним видом фізичної активності. Так що вам не варто переживати про розтягнення, забиті місця та гематоми. 

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему