UA
RU

Бенедикт Камбербетч вийшов з українським прапором на церемонії нагородження у Каліфорнії

Редагувати переклад

Важливо говорити про проблему на будь-якому етапі свого життя.

Так і робить британський 45-річний актер Бенедикт Камбербетч, який сьогодні стояв на сцені престижної церемонії Cinema Vanguard Award, що відбулася в Арлінгтонському театрі в Каліфорнії.

Бенедикт Камбербетч вийшов з українським прапором на церемонії нагородження у Каліфорнії-Фото 1

SANTA BARBARA, CALIFORNIA — MARCH 09: Benedict Cumberbatch тримається в українській flag в урочистості людей в Україні в Cinema Vanguard Award церемонія протягом 37th annual Santa Barbara Міжнародний фестиваль в Arlington Theatre on March 9 . (Photo by Tibrina Hobson/Getty Images for SBIFF)

Під час своєї промови на слів дяки за здобуту нагороду за роль у фільмі “Влада пса”, актор тримав у руках прапор України, який йому подарував один із шанувальників на початку місяця під час відкриття іменної зірки на Алеї слави у Голлівуді.

Вже тоді Бенедикт Камбербетч виступив із гучною та сильною промовою, в якій йшлося про те, що він усім серцем підтримує український народ і проти терору російської федерації.

Я не можу говорити сьогодні, у цей дивовижний момент своєї життя, на цій надзвичайній платформі, не визнаючи очевидність того, що відбувається в Україні, і не показати свою підтримку народу України, свою підтримку народу Росії, який виступає проти клептократії та ідіотизму їхніх правителів, щоб спробувати зупинити розвиток цього звірства,

– зазначив актор.

Читайте також: Дженніфер Еністон захоплюється українками

Актор «Доктор Стрендж» також закликав людей вжити заходів, щоб запропонувати допомогу та підтримку будь-якими способами. Він прохав своїх шанувальників починати щось робити, щоб зупинити неприпустимі дії:

Зараз усі ми маємо робити більше, ніж просто думати та молитися. Нам потрібно діяти, нам потрібно перейти на веб-сайти посольств, ми повинні розуміти, що ми можемо зробити як громадяни світу, громадяни Європи та люди, які хочуть кращого місця та кращого результату в цей чудовий момент для цих людей із сім'ями, які борються за виживання, коли на їхні міста падають ракети Ми більше не можемо стояти осторонь. Це вже не час для скупості чи лінощів, неактивності чи невміння. Нам потрібно діяти, і є речі, які ви можете зробити. Ви можете підтримувати організацію. Ви можете підтримати тих, хто допомагає біженцям на місцях. Ви можете підтримувати правозахисні організації. Ви можете тиснути на політиків, ваш банк, ваші галузі, щоб вони визнали все, що ви можете зробити, щоби допомогти. Це можливо тому я закликаю людей зробити це в цей день. 

Статті на тему