Edit page title Куди піти: перший міжнародний форум Kiev Fashion Technology Forum
Edit meta description Мода в Україні остаточно сформувалася у фешн-індустрії. Для того щоб її представники могли обмінятися досвідом та успішними кейсами сво

Close edit interface
UA
RU

Куди піти: перший міжнародний форум Kiev Fashion Technology Forum

Редагувати переклад

Мода в Україні остаточно сформувалася у фешн-індустрії. Для того, щоб її представники могли обмінятися досвідом та успішними кейсами своїх проектів, у Києві 2 та 3 грудня пройде Kiev Fashion Technology Forum (KFTF), що об'єднує два напрямки – IT та Fashion. Ми поспілкувалися з ідеологом заходу – Дар'єю Шаповаловою – та з'ясували, чому цей івент варто відвідати..

Kiev Fashion Technology Forum

Захід вперше збере на одній сцені засновників та провідних фахівців найбільших компаній: Google, Uber, YOOX NET-A-PORTER GROUP, Fashion Technology Accelerator, Looksery, Netpeak, ModnaKasta, Lamoda, LeBoutique, Citrus.ua, Cluise, AstraFit, Kwa інших.

«Вперше в Україні ми проводимо унікальний форум, який поєднає світ моди та світ технологій. Ці потужні напрямки активно розвиваються у нашій країні, але дуже слабо взаємодіють. Тому основна мета KFTF – зблизити індустрії IT та фешн для їх подальшої активної взаємодії, а значить, і для додаткового заробітку як одних, так і інших. В Україні є дуже сильні компанії з інтернет-маркетингу, веб-продакшену, клієнти яких – серйозні іноземні бренди, а багато українських дизайнерів та брендів досі не розуміють, що заробляти можна, не тільки представляючи свої колекції в офлайн-магазинах, а й структуровано побудувавши онлайн просування», − розповідає ідеолог Kiev Fashion Technology Forum та засновниця міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Дар'я Шаповалова.

KFTF

Протягом двох днів гості форуму зможуть ознайомитись із реальними кейсами українських компаній, відвідати лекції та семінари.

«Запросивши на форум представників таких лідерів онлайн-бізнесу, як Yoox Net-a-Porter Group, Google, Uber, ModnaKasta, Netpeak та багатьох інших, я хочу показати, як світ моди та світ технологій можуть тісно взаємодіяти та приносити дивіденди. Я дуже хочу, щоб люди, які прослухають лекції наших спікерів на форумі, пішли з чітким розумінням того, як правильно користуватися доступними digital-інструментами для розвитку свого бізнесу, як правильно таргетувати рекламу, що потрібно зробити для того, щоб твій бренд був представлений на найкращих маркетплейсах України та світу. На подібні форуми в Мілані та Нью-Йорку люди з'їжджаються з усього світу, а тут і їхати нікуди не треба – спікери такого серйозного рівня зберуться на форумі у Києві. KFTF – по-справжньому важлива подія для українського ринку, і ми дуже сподіваємось, що нашу ідею підтримають у суспільстві», – додає Дар'я.

З детальною програмою форуму та його учасниками можна ознайомитись за посиланням.

КОЛИ:2-3 грудня 2016 року
ДЕ:НСК "Олімпійський", конференц-зал "Холл Чемпіонів", вул. Велика Васильківська, 55
ДЕТАЛЬНІШЕ:офіційний сайт Kiev Fashion Institute

Статті на тему
Куди піти: WINE WEEK
Куди піти у Києві: концерт Злати Огневич
Куди піти: Complexions Contemporary Ballet

Статті на тему