UA
RU

Маша Єфросиніна про життєву позицію, благодійність і стиль

Редагувати переклад
На телевізійних екранах Маша Єфросиніна з'явилася у 19 років. Вона – ведуча, актриса, громадський діяч, дружина, мати двох дітей і навіть популярний блогер. Маші виповнився 41 рік і ми хочемо ще раз нагадати, за що її так любимо.

Маша Єфросиніна про життєву позицію, благодійність і стиль.

Маша має явний комедійний талант - нема сумнівів. Вона майже кожен день доводить це у своїх публікаціях в Instagram, де не боїться з'являтися перед своїми шанувальниками без макіяжу і з гумором озвучувати різні моменти свого життя. Вона не настільки радикальна, як Ірина Горбачова, але у Маші-акторки в арсеналі багато смішних слів, потішних голосів, кумедних інтонацій та гримас – але при цьому не виникає відчуття, що ти перебуваєш усередині якоїсь авангардної п'єси. 

Читайте також: КОЛИ ТИША ЗАГОВОРИЛА:33 ЗІРКИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗЙОМЦІ ДЛЯ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ЖЕСТОВОЇ МОВИ

Вона справляє враження людини, у якого все життя розписано до найдрібніших деталей Цінувати свій час і час інших – якість, яка б знадобилася багатьом. Але, виявляється, не все у житті Маші піддається контролю.

Поворотні дії, які суттєво змінювали моє життя, задавали вектор, вони всі випадкові. У мене є своя теорія: можна запланувати інтерв'ю, зйомки, але не можна запланувати життя. Потрібно завжди приймати цікаві пропозиції від долі. Ми схильні аналізувати: що правильно, що неправильно, я сама така. Але якщо інтуїція в поворотні моменти говорила мені діяти - навіть якщо це невигідно, ні до чого не приведе, у всього цього зростала якась нова траєкторія руху,

- зізнається іменинниця.

Маша Єфросиніна про життєву позицію, благодійність і стиль.

Маша підписала меморандум щодо партнерства з ООН. «У будь-якій ідеї має бути транслятор. Підтримка ООН – аналітична, статистична, ця організація має можливість проводити прийняття реформ, законопроектів. Тобто перекладати все те, що я транслюю жінкам, у практичне поле.

Все, що каже, Маша – не просто слова, а наслідок роздумів та висновківщо дуже видно з боку. За останні роки Єфросиніна дуже змінилася – це підтвердять усі, хто будь-коли стикався з нею.

Я зважила кількість соціальних проблем у нашій країні і кількість страхів, які можуть відчувати селебріті, думаючи про те, що в неї полетять гнилі помідори, і перше переважило в рази. У мене виросла товста броня. Коли ти усвідомлюєш, скільки кинутих дітей, загнаних у кут жінок і понівечених життів через незахищеність, незнання що робити і до кого звертатися, стає дуже легко діяти.

Маша Єфросиніна про життєву позицію, благодійність і стиль.

Спільно із Валерією Татарчук організовують захід Charity Weekend, у якого свій системний ресурс збору коштів потреб фонду. 

Ми вибрали напрямок – допомагати дітям, яких покинули і батьки, і держава. Нам вдається забезпечувати медичні заклади необхідним обладнанням, яке дає змогу рятувати тисячі дітей. Якби хтось у 2013 році мені про все це розповів, я б, як мінімум, скептично скривилася. 

Читайте також: МАША ЄФРОСИНІНА ВИПУСТИЛА КАПСУЛЬНУ КОЛЕКЦІЮ ЧОЛОВІКІВ РАЗОМ З MARSALA

Можна сказати, що за останні роки Маша перетворилася на ікону стилю..

Коли тренд вдалий і завойовує світ, я також вибираю його. В іншому я керуюся лише тим, щоб річ ідеально сиділа на мені. Це пояснюється тим, що я багато років підбирала одяг, щоб щось сховати. Так я можу уявити себе в 3D! Я дуже багато років собі не подобалася, і тепер цього не хочу. Але в моєму гардеробі – 50/50 люксових та демократичних марок.

Маша Єфросиніна про життєву позицію, благодійність і стиль.

Ми ж, у свою чергу, хочемо ще раз привітати іменинницю та продовжувати далі надихатись її стилем життя.

 

Статті на тему