UA
RU

Селін Діон написала пост про українських матерів

Редагувати переклад

Співачка написала, що День матері цього року вона присвячує українкам з дітьми.

Війна в Україні змусила жінок з дітьми переживати вдвічі більше, адже вони думають не лише про свою безпеку, а й про безпеку власної дитини чи кількох дітей. 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Céline Dion (@celinedion)

Відома артистка не втратила можливість привітати всіх мам зі святом Дня матері, який був 8 травня. Селін Діон виклала на своїй сторінці в Інстаграм фото, де вона разом зі своїми дітьми Рене-Чарльзом, Едді та Нельсоном у домашній атмосфері. Знаменитість вирішила нагадати цього дня, як важко припадати українським жінкам, які втратили своїх дітей через агресію рф або тим українкам, які щодня намагаються створити безпечний оазис для своїх дітей.

У цей День матері мені дуже пощастило, що я можу бути зі своїми дітьми, і я думаю про матерів в Україні та у всьому світі, які втратили своїх дітей… і про тих матерів, які постійно переймаються про безпеку своїх дітей… про тих матерів, які витрачають шкірну краплю своєї енергії на те, щоб забезпечити своїх дітей найнеобхіднішим для життя. Ці матері дійсно дуже сміливі, і я посвячую цей День матері їм. Ми молимося, щоб вони здобули мир і благополуччя для своїх сімей,

– написала Діон.

Читайте також: Пріянка Чопра поділилася історією 10-річної дівчинки з Харкова, що живе у метро через війну

Нагадаємо, що Селін Діон довго не могла завагітніти і тільки після процедури ЕКО їй та її покійному чоловікові Рене Анжеліл це вдалося. Старший син народився у 2001 році, а два сині-близнюки з'явилися на світ у 2010 році.

Статті на тему