UA
RU

Сільвестр Сталлоне оголосив про початок зйомок нового «Рембо»

Редагувати переклад
Картина стане п'ятою за ліком у цій серії.
Сільвестр Сталлоне оголосив про початок зйомок нового «Рембо»-Фото 1

Сільвестр Сталлоне. Фото: Getty Images

Сильвестр Сталлоне розмістив у своєму Instagram кадр з бойовика «Рембо IV» і повідомив про наближення початку зйомок п'ятої нової частини екшен-франшизи — «Рембо 5»:

Незабаром приступаю до роботи і дуже схвильований. Світ, може, й змінюється, але не він. Все ще попереду".

Сценарій був написаний Сталлоне у співавторстві з Меттью Сірюльником, а на посаду режисера призначено Адріана Грюнберга, відомого по роботі над бойовиком «Веселі канікули».

 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram

Starting soon and getting very excited … The world may be changing but not him. NOTHING IS OVER!

Опублікувати за Хитрий Сталлоне (@officialslystallone)

Перебравшись наприкінці четвертого фільму в Арізону, ветеран війни Джон Рембо страждає від посттравматичного стресового розладу і веде мізерне життя на сімейному ранчо, перебиваючись випадковими заробітками. Однак несподівано Рембо дізнається про зникнення дочки свого друга в Мексиці і вирішує перетнути американо-мексиканський кордон, щоб знайти дівчину. Після прибуття він об'єднується з журналісткою, зведена дочка якої також була викрадена, і стикається з жорстоким злочинним синдикатом, який займається торгівлею людьми в Мексиці.

Перша частина популярної екшен-франшизи побачила світ у 1982 році. Екранізація роману Девіда Моррелла «Перша кров» виявилася неймовірно популярною і зібрала в прокаті 125 млн. доларів при бюджеті в 15 млн. доларів. Дата релізу «Рембо 5» поки що не повідомляється.

Статті на тему