UA
RU

Сільвестр Сталлоне розповів, чому ненавидів Арнольда Шварценеггера

Редагувати переклад

Легенди 1990-х у молодості ненавиділи один одного всім серцем.

Сільвестр Сталлоне розповів, чому ненавидів Арнольда Шварценеггера-Фото 1

До того як Сильвестру Сталлоне та Арнольду Шварценеггеру вдалося побудувати тісну справжню дружбу, вони довгу годину були затятими врагами.

До початку роботи над франшизою «Нестримні» у 2010-х роках актори практично ненавиділи один одного.
«Ми не терпіли однієї думки про те, що нам доводиться бути в одній галактиці разом. Ми справді просто попирали один одного», — розповівши Сталлоне на шоу The Jonathan Ross Show, згадуючи свою кар'єру у 1990-х.
Нещодавно Сталлоне розповів про свою дружбу із Термінатором, додавши, що Шварценеггер «дуже мудрий, любити розмовляти про філософію, що й допомогло йому досягти успіху».
«Приємно побалакати із людиною, яка досягла всього сама. Ми можемо дуркувати разом, поводитися божевільно — просто сміятися над старим годинником. Ми — останні два тиранозаври. Ми — останні двоє м'ясоїдів, і говядини залишилося зовсім небагато. Тому краще ми будемо насолоджуватися компанією один одного».
Сільвестр Сталлоне розповів, чому ненавидів Арнольда Шварценеггера-Фото 2
 
В інтерв'ю для THR Сталлоне також підтвердив чутки, що саме Шварценеггер хитрістю змусив його знятися у фільмі «Стій, або моя мама буде стріляти». Таким чином Залізний Арні хоче заплямувати репутацію Сталлоне.
«Фільм «Стій, або моя мама буде стріляти» повинен був бути справді про жахливу жінку. Натомість вони вибрали наймилішу жінку в Голлівуді (Естелу Гетті), яку насправді хочеться побачити в образі твоєї мами. Це кінець! До того ж я чув, що Шварценеггер хоче зніматися біля проекту, тому я вирішив випередити його. Думаю, що він мене підставив».
Шварценеггер підтвердив слова Сільвестра Сталлоне, та додавши, що насправді він дуже радіє, що зараз вони більше не зневажають один одного, а навіть підтримують. На шоу The Jonathan Ross Show Сталлоне все ж таки знайшов, чим відповісти Арні, нагадавши, що він хоча б не знімався у фільмі в ролі вагітного чоловіка. Про провальний «Джуніор» 1994 року, впевнені, і самому Шварценеггеру хотілося б швидше забути.

Статті на тему