UA
RU

Вагітна Блейк Лайвлі з'явилася на червоній доріжці разом із чоловіком

Редагувати переклад

Лише нещодавно світ дізнався про те, що зірка «Пліткарки», а також мама трьох дітей знову готується до чергових пологів. Проте, коли таємницю вже більше не було сенсу приховувати, Блейк Лайвлі вирішила вдатися до улюбленого хобі всіх попередніх вагітностей — до стильних появ на червоних доріжках.

Цього разу Блейк Лайвлі з'явилася на American Cinematheque Award у присутності свого чоловіка — актора Райана Рейнольдса. Жінка буквально виблискувала перед папараці, але також не забувала про те, що її головний обов'язок того вечора — підтримка коханого. 35-річна актриса та її 46-річний чоловік у четвер з'явилися на престижній події - American Cinematheque Award, яка відбувалася у Беверлі-Гіллз.

Блейк Лайвлі зовсім не соромилася свого цікавого положення, та навіть обрала сукню, яка допомогла підкреслити її вагітність. Простий максісарафан, розшитий блискітками, авторства американського бренду Ralph Lauren виглядав розкішно в поєднанні із бірюзовими прикрасами та масивними аксесуарами.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цей пост в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Moda WOOW (@modawoow)

Протягом своєї промови Лайвлі розповіла про те, як на початку своєї кар'єри Райан Рейнольдс часто подорожував до Канади — своєї Батьківщини, проте наразі він знайшов свій будинок деінде.
«Тепер я, а також наші дівчатка – його справжній будинок».
Блейк Лайвлі не змогла стримати свого славнозвісного гумору, та пожартувала, що тато завжди повертається до своїх дівчаток. І не важливо в якому вигляді: вкритий фальшивою чи справжньою кров'ю, у шрамах чи у клоунському гримі.
 
 
Що ж до самого Рейнольдса на святковій події він поспілкувався із журналістами PEOPLE та зізнався, що він ніколи не дозволить своїм донечкам піти шляхом їх батьків, доки вони не будуть достатньо дорослими.
«Приводити дитину у такий бізнес… Зазвичай у таких випадках мова йде зовсім не про дитину. Зазвичай це лише про батьків. Коли вони подорослішають, то можуть займатися чим заманеться. Наша робота — підігрівати інтерес до великої кількості різноманітних речей».
У вересні Блейк Лайвлі розповіла, що вона знову вагітна — вчетверте. Попри те, що усі попередні діти голлівудської пари — дівчатка, щасливий батько сподівається, що й наступна дитина буде дівчинкою.
«Я вже знаю дівчат, тож сподіваюся на це диво знову», — виголосив щасливий батько. Пара наголосила на тому, що не планує дізнаватися стать дитини до моменту її народження.

Статті на тему