UA
RU

Бренд Fear of God проведе свій перший показ у квітні

Редагувати переклад

Fear of God — улюблений бренд Каньє Веста, Джастіна Бібера, Jay-Z, Тревіса Скотта і інших зірок — проведе свій перший показ. Шоу пройде у Лос-Анджелесі у концертному залі під відкритим небом Hollywood Bowl 19 квітня.

Бренд Fear of God проведе свій перший показ

Це подія у світі моди, бо дизайнер Fear of God Джеррі Лоренцо до цього моменту ніколи не проводив покази. Fear of God завжди відрізнявся від інших. Наприклад, Лоренцо назвав бренд «Страхом Божим», бо, як він зізнається, зростав у церкві і вложив у назву свою духовність. Також він завжди дотримувався власного модного календаря, за яким випускав колекції.

Бренд Fear of God проведе свій перший показ

Окрім зручного красивого одягу і зіркових клієнтів, у активах Fear of God є й гучні колаборації з брендами Birkenstock, Vans, Nike, Adidas і Zegna, а також відкриття pop-up магазину у Сеульському Hyundai Trade Center. Тож зараз прийшов час зробити перше власне шоу. 

Бренд Fear of God проведе свій перший показ

Показ пройде 19 квітня у Лос-Анджелесі у легендарному музичному залі під відкритим небом Hollywood Bowl. Тут виступали Луї Армстронг, Елла Фіцджеральд, Френк Сінатра, Джуді Гарленд, Джімі Хендрікс, The Beatles, The Supremes, The Doors, The Jackson 5, Grateful Dead, The Who, The Rolling Stones, Дайана Росс, Елтон Джон, Доллі Партон, Coldplay, Avicii, Depeche Mode

Бренд Fear of God проведе свій перший показ

Проте показ мод у Hollywood Bowl проходив лише один раз. Це було благодійне шоу Calvin Klein 1993 року. В тому показі взяли участь 350 моделей, а побачили його 4750 гостей. Тоді зібрали мільйон доларів. Кошти пішли на допомогу людям, хворим на СНІД. Щодо показу Fear of God, то зараз відомі лише дата і місце проведення. Іншу інформацію поки що не повідомляють. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Fear of God

Читайте також: ГОЛЛІВУДСЬКА КОЛЕКЦІЯ: VERSACE ОСІНЬ-ЗИМА 2023-2024