UA
RU

Оголошено список фіналістів премії LVMH Prize 2024

Редагувати переклад

Група LVMH оголосила імена фіналістів премії LVMH Prize 2024. Вісім брендів представлять свої колекції журі у фіналі, який відбудеться 10 вересня.

фіналісти премії LVMH Prize 2024

Сьогодні група LVMH оголосила імена фіналістів премії LVMH Prize 2024. Для участі у фіналі було відібрано вісім брендів. Раніше до півфіналу потрапили 25 молодих дизайнерів, яких відібрали з понад 2500 кандидатів. Цього року фіналістами стали бренди Aubero (США), Duran Lantink (Нідерланди), Hodakova (Швеція), Marie Adam-Leenaerdt (Бельгія), Niccolò Pasqualetti (Італія), Paolo Carzana (Велика Британія), Pauline Dujancourt (Франція), Standing Ground (Ірландія). Вони представлять свої колекції журі у фіналі, який відбудеться 10 вересня.

До складу журі увійшли Джонатан Андерсон, Марія Грація К’юрі, Ніколя Геск'єр, Марк Джейкобс, Кім Джонс, Стелла Маккартні, Ніго, Фібі Файло, Сільвія Вентуріні Фенді, Фаррелл Вільямс. А також Дельфін Арно, Жан-Поль Клавері та Сідні Толедано. Вони оберуть лауреатів премії LVMH Prize і премії Карла Лагерфельда. Також цього року вперше вручать премію Savoir-Faire. Її присудять за досконалість у майстерності, технічних інноваціях та екологічному розвитку. 

Нагадаємо, що минулого року до списку фіналістів LVMH Prize потрапила українка Юлія Пеліпас, засновниця апсайклінг-бренда bettter. У фіналі вона отримала спеціальну премію Карла Лагерфельда.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: LVMH

Читайте також: «ДЕХТО ПОДУМАЄ, ЩО Я ЦЕ ЗРОБИВ, ЩОБ ВИПРАВДАТИСЯ ЗА ТЕ, ЩО Я КОЛИСЬ СКАЗАВ. АЛЕ ЦЕ НЕ ТАК»: ДЖОН ГАЛЬЯНО ВІДВЕРТО ВІДПОВІВ НА НЕЗРУЧНІ ЗАПИТАННЯ

Статті на тему