UA
RU

Король Чарльз ІІІ нагородив Стеллу Маккартні

Редагувати переклад

Дизайнерка Стелла Маккартні отримала Орден Британської імперії за заслуги у галузі моди та сталого розвитку. Нагороду вручив король Чарльз ІІІ у Вінздорському замку.

Король Чарльз ІІІ нагородив Стеллу Маккартні

Стелла Маккартні була у списку представників британської громадськості, представлених до нагороди від Єлизавети ІІ на честь дня народження королеви

Для церемонії дизайнерка обрала темно-синю сукню ручної роботи з її лондонського ательє. Вбрання пошите з регенерованої вовни марки Nativa, яка співпрацює з фермерськими господарствами, відстоює принципи захисту тварин і охорони навколишнього середовища. 

До сукні Маккартні підібрала архівне взуття та клатч з колекції Stella McCartney. Промови було виготовлено цілком із веганських матеріалів, включно з клеєм, який використовувили при виробництві. Головний убір Стелла замовила у Emily-London. Спеціально для церемонії у королівському палаці капелюшники бренду створили мереживну вуаль в чорну цяточку. 

Король Чарльз ІІІ нагородив Стеллу Маккартні

Дизайнерка прокоментувала подію:

«Я щаслива отримати нагороду від його величності короля Чарльза III, а також бути у списку нагород на честь дня народження її величності королеви Єлизавети ІІ. Пишаюся цим визнанням моєї роботи в галузі моди і сталого розвитку».

Ця нагорода стала другою для Стелли Маккартні. У 2013 році вона отримувала Орден Британської імперії з рук королеви Єлизавети ІІ.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Stella McCartney

Читайте також: ЮЛІЯ ПЕЛІПАС, ЗАСНОВНИЦЯ БРЕНДУ BETTTER: «МІЙ ВИБІР НЕПРОСТОГО ШЛЯХУ В ІНДУСТРІЇ МОДИ – ЦЕ НЕ ЗАБАГАНКА ЧИ БАЖАННЯ ЗДАВАТИСЯ ОРИГІНАЛЬНОЮ. ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ МОЄЇ МАЙЖЕ 20-РІЧНОЇ ЩОДЕННОЇ РОБОТИ В СФЕРІ МОДИ»

 

Статті на тему