UA
  RU

  Модель у хіджабі вперше прикрасила спецвипуск Sports Illustrated Swimsuit

  Редагувати переклад
  21-річна Халіма Аден з'явиться на сторінках журналу не лише у хіджабі, а й у буркіні. 

  Модель у хіджабі вперше прикрасила спецвипуск Sports Illustrated Swimsuit-Фото 1

  Заради легендарного випуску Халіма разом із знімальною групою вирушила до Кенії, на мальовничий пляж Ватаму. До речі, вибір упав на цю африканську державу не випадково — тут, у таборі біженців, народилася та жила до 7 років Халіма Аден.

  Я повертаюся до себе шестирічною, яка мешкає в цій країні в таборі біженців. Вирости до життя американської мрії і повернутися до Кенії для зйомок у SI - це історія, яку неможливо вигадати, 

  - Сказала вона Sports Illustrated. 

  Модель у хіджабі вперше прикрасила спецвипуск Sports Illustrated Swimsuit-Фото 2

  Друга головна дійова особа цієї зйомки — американський фотограф родом із Тайваню Ю Цай. Перед його об'єктивом позували всі значущі зірки сучасності: Енн Хетеуей, Райан Гослінг, Юен Макгрегор, Ленні Кравіц, Джеймс Макевой, Сієнна Міллер, Кейт Бекінсейл і багато інших. 

  Тепер перед його об'єктивом Халіма Аден — модель, яка позує у хіджабі та буркіні (купальний костюм для мусульманок). У чорному буркіні від No Ka'Oi і строкатом від Cynthia Rowley.

  Читайте також: 10 АРАБСЬКИХ БЛОГЕРІВ ДЕМОНСТРУЮТЬ ЯК ПОЄДНУВАТИ МОДУ З РЕЛІГІЄЮ 

  Але найголовніша ідея ховається за кадром. Ця зйомка покликана відобразити проблему «приголомшливого сприйняття», зруйнувати традиційні стандарти краси і висунути на перший план жінок, які ховалися в тіні. 

  Модель у хіджабі вперше прикрасила спецвипуск Sports Illustrated Swimsuit-Фото 3

  Те, що Халіма стала частиною сім'ї SI Swimsuit – це ще один приклад діапазону та масштабів поняття краси. Її участь у зйомці наголошує на бажанні брендів допомогти жінкам самим визначати, хто вони такі, і що робить їх унікальними,

  - Сказала редактор SI Swimsuit MJ Day.

  Читайте також: ЩО ТАКЕ ФЕМІНІЗМ І НАВІЩО ВІН ПОТРІБНИЙ У ХХІ СТОЛІТТІ?

  Сама ж Аден сподівається, що її фотографії зроблять зміни не лише на сторінках журналу:

  SI Swimsuit став одним з перших журналів, що змінюють порядок денний і говорять про соціальні питання та упереджене ставлення. Я сподіваюся, що ця зйомка відкриє зачинені двері моєї громади Сомалі, мусульманської громади, спільноти біженців і будь-якої іншої спільноти, яка є іншою. Я хочу донести людям просту думку: що повністю одягнена модель у хіджабі може впевнено стояти поруч із гарною жінкою у відвертому бікіні, і вони підбадьорюватимуть одне одного і радітимуть загальним успіхам.

  Халіма продовжила: «Молодим мусульманським жінкам потрібно знати, що їм доступний скромний варіант купальника, щоб вони могли приєднатися до команди з плавання, взяти участь у уроці плавання у школі та піти зі своїми друзями на пляж. Дівчата-мусульманки повинні почуватися впевнено, надягаючи буркіні».

  Джерело фото: si.com

  Статті на тему