UA
  RU

  O.TAJE представляє колекцію, присвячену Україні 

  Редагувати переклад
  Український бренд Siyai змінює назву і відзначає новий етап випуском великої патріотичної дропа.

  O.TAJE 9


  Від початку війни український бренд базового та трендового трикотажного одягу O.TAJE (раніше Siyai) спрямував усі сили на підтримку Збройних сил України та допомогу тим, хто нині найбільше її потребує.

  Бренду вдалося не лише зберегти команду і не зупиняти роботу, а й сконцентруватися на створенні нового. Вже за тиждень після початку війни бренд випустив світр із легендарним написом про “російський корабель” та інші трикотажні речі з патріотичною та національною символікою. Весь прибуток із продажу O.TAJE перераховували на підтримку української армії. Отже, за два місяці команда передала ЗСУ більше 250 тисяч гривень.


  Нині O.TAJE починає новий для себе етап і знаменує його двома значущими подіями. 

  Стара назва Siyai походила від комбінації імен засновниць Анастасії та Яні і була співзвучна з російськомовним «сяй» – залишати її такою у нових реаліях стало неможливим. Звернувшись до ДНК бренду, команда вибрала нову - O.TAJE, вдохновлену словом "трикотаж". 

  З цими важливими змінами O.TAJE презентує патріотичний дроп “Сила. Правда.Воля”, сповнений символізму та любові до України. У його основу лягли три фундаментальні базиси, а кожна рік у колекції – уособлення цих принципів, як і кожен українець, який несе в собі силу, правду та волю.


  На створення колекції команду надихнувши, зокрема, вірш українського поета, драматурга та патріота Олександра Олеся “Живи, Україно, Живи для краси”: 

  Живи, Україно, живи для краси,

   Для сили, Для правда, Для волі! ..  Шуми, Україна, як рідні ліси,

  Як вітер у широкому полі.


  Патріотичний дроп сповнений національними символами, у ньому багато жовтого та голубого – головних кольорів сезону не лише для українців, а й усього світу. Частина промов у колекції названа традиційними українськими жіночими іменами, які під час національного відродження набувають нової популярності; інша ж частина промов називатися найважливішими для кожного українця і всього вільного світу цінностей.

  Водночас, речі у колекції не виглядають “сувенірними” – лаконічні та універсальні моделі стануть чудовим доповненням повсякденного гардеробу.

  До дропу увійшла молочне плаття вільного крою з акцентними деталями у вигляді колосків IVANNA, трикотажний сет із майки на одне плече та фактурних штанів STEFANIA, топ у смужку з бахромою NELLY, базова майка у небесному та лимонному кольорах NINA, топ Kполо, смужку на пуговицях і силуетній спідниці MIROSLAVA, сет із кроп-топу та фактурних шортів LINA. 


  O.TAJE 4

  O.TAJE 5

  O.TAJE

  O.TAJE 10

  O.TAJE 11

  O.TAJE 6

  O.TAJE 2

  O.TAJE 3

  Друга частина колекції складається з в'язаного сету GLORY у блакитно-жовту клітинку, голубого джемпера-поло із жовтими акцентами FREEDOM, базового топу HEART із блакитно-жовтим серцем і поло PEACE із патріотичною акцентною деталлю у вигляді голубого світу – матеріалізації. 

  O.TAJE 8

  O.TAJE 1

  O.TAJE 7

  Частину коштів із продажу колекції O.TAJE буде переводити на спеціальний рахунок НБУ на підтримку Збройних сил України.

  Читайте також: #МОЯКУЛЬТУРНАБРОНЯ: FASHION-ВАРІАЦІЇ ЗА МОТИВАМИ УКРАЇНСЬКИХ НАРОДНИХ ПІСЕНЬ ВІД JUL

  Статті на тему