UA
RU

Ukrainian Fashion Week презентує другу історію Action: Sustainable Fashion – Gunia Project

Редагувати переклад
Розмову про стале розвиток будь-якої індустрії варто розпочинати з розмови про культуру країни, її історію та надбання. Відродження ремесел та ручної праці шляхом досконалого дослідження та переосмислення національних традицій дає змогу створювати винятковий сталий продукт. 

Ukrainian Fashion Week презентує другу історію Action: Sustainable Fashion – Gunia Project-Фото 1

Бренд Gunia Project бренд виняткових промов. Це гасло і маніфест, оскільки саме звернення до винятковості є одним із ключових аспектів відповідального ставлення до ресурсів природи та людей, що нас оточують. Основна місія бренду Gunia Project — інтерпретація культурної традиції та інтеграція елементів народного наслідку у сучасні функціональні об'єкти. 

Читайте також: Ukrainian Fashion Week запускає спеціальний проект про сталу моду

 Засновниці бренду Наталя Каменська та Марія Гаврилюк до моменту створення Gunia Project багато років працювали у модній індустрії. Наталя була співзасновницею та дизайнеркою одного з найуспішніших фешн-брендів в Україні Lake studio (раніше kamenskakononova). Марія поєднувала кар'єру успішної fashion-ілюстраторки з позицією арт-директора бренду Lake studio. 

Свій fashion background Наталя та Марія сьогодні використовують для створення нового типу продукту та бізнесу. Гуня традиційна гуцульська шуба, яку тчуть зі стриженої овечої шерсті. Далі виріб купають у спеціальних колодязях з гірською водою. Завдяки цьому шерсть стає щільною, пишною та м'якою. Процес створення такої шуби займає кілька тижнів і відбувається виключно вручну.

Ukrainian Fashion Week презентує другу історію Action: Sustainable Fashion – Gunia Project-Фото 2

 Однією з основних цілей, що їх дизайнерки ставили перед собою, засновуючи компанію Gunia Project, була популяризація нішевого виробництва та демонстрація того, що ручна праця може бути добре оплачуваною, комфортною та перспективною.

Читайте також: Всі статті Marie Claire про екологію та усвідомленість

Ми хочемо привернути увагу молоді та навчити її технікам, які, на превеликий жаль, через малий попит на ринку поступово зникають. Серед них виробництво гутного скла, створення карпатських шуб-гунь, лозоплетіння, плетіння поясів-запасок, ручне керамічне виробництво та розпис, ручні техніки обробки тканин, ювелірне мистецтво і плетіння коврів

- коментують Наталя Каменська та Марія Гаврилюк.

Gunia Project розвиває культуру дбайливого ставлення до промов, ремесел, матеріалів та традицій. Культивує вдумливе споживання та емоційну прихильність до промов.

Більше того, команда бренду пропонує послуги з ремонту та перепозолоти прикрас, перезаливання свічок у ту ж саму ємність, також є опція повернення картонної упаковки, яка виготовлена ​​з переробленого паперу та органічного клею, для її повторного використання.   

Статті на тему