UA
RU

«Карл Лагерфельд: лінія краси»: виставка, яка стала головною темою Met Gala 2023

У музеї Метрополітен розповіли подробиці про майбутню виставку, присвячену творчості видатного дизайнера Карла Лагерфельда.

Виставка "Карл Лагерфельд: лінія краси" Met Gala 2023

Виставка «Карл Лагерфельд: лінія краси» відкриється 5 травня і триватиме до 16 липня. Вона проходитиме у галереї 899 музею Метрополітен. Як зазначається у офіційному релізі:

«Виставка висвітлить унікальну методологію німецького модельєра та дослідить авторський стилістичний словник через демонстрацію естетичних тем, які повторювалися в його роботах для Chanel, Fendi, його марки Karl Lagerfeld та інших брендів».

Виставка "Карл Лагерфельд: лінія краси" Met Gala 2023

Куратори розглядатимуть усю творчість Карла Лагерфельда, починаючи з 1950-х років і закінчуючи його останньою колекцією 2019 року. На виставці продемонструють приблизно 150 експонатів. Більшість з них супроводжуватимуться унікальними ескізами модельєра.

Саме авторські ескізи Лагерфельда з фірмовими плавними лініями об’єднують усі його дизайни для абсолютно різних брендів, з якими він працював. Це Balmain, Patou, Chloé, Fendi, Chanel, а також марка, названа його ім’ям, Karl Lagerfeld. Організатори виставки доказують, що різноманітна і плідна робота цього дизайнера не має рівних в історії моди.

Виставка "Карл Лагерфельд: лінія краси" Met Gala 2023

Творчість і спадщина Карла Лагерфельда стала головною темою балу Met Gala 2023. Цього року подія відбудеться 1 травня. Разом з Анною Вінтур бал очолять акторка Пенелопа Крус, співачка Дуа Ліпа, тенісист Роджер Федерер, акторка Мікаела Коел.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: metmuseum.org, Instagram / Karl Lagerfeld

Читайте також: НА СТАНЦІЇ «АКАДЕМІК ВЕРНАДСЬКИЙ» В АНТАРКТИДІ СТВОРИЛИ УКРАЇНСЬКУ ІНСТАЛЯЦІЮ

Статті на тему