UA
RU

Євробачення-2024: alyona alyona та Jerry Heil на Бірюзовій доріжці у промовистому вбранні LITKOVSKA

Співачки alyona alyona та Jerry Heil з’явилися на Церемонії відкриття Євробачення-2024 у промовистому вбранні українського бренда LITKOVSKA. 

Євробачення-2024: alyona alyona та Jerry Heil на Бірюзовій доріжці у яскравому вбранні LITKOVSKA-Фото 1

У шведському місті Мальме відбулася церемноія відкриття пісенного конкурсу Євробачення-2024. Представниці України alyona alyona та Jerry Heil з’явилися на Бірюзовій доріжці конкурсу у промовистому вбранні від українського бренда LITKOVSKA. Костюми співачок були декоровані ключами. Ключи стали символом благодійного збору alyona alyona & Jerry Heil і платформи United24. Разом вони збирають 10 мільйонів гривень на відбудову Великокостромської гімназії, що була зруйнована російською ракетою. У гімназії навчаються 250 дітей. Зараз діти вимушені займатися онлайн. На бірюзову доріжку співачки також бзяли аксесуари — символічні ключі від гімназії. Справжній ключ знайшли під завалами і зберегли як символ щасливого майбутнього дітей. 

Євробачення-2024: alyona alyona та Jerry Heil на Бірюзовій доріжці у яскравому вбранні LITKOVSKA-Фото 2

«Ми повинні поширювати інформацію по всій Європі про багату історію та зростаюче значення української музики. А також вирішувати проблеми, з якими стикається наша країна зараз. Ми разом працюємо над відновленням зруйнованої ворогом Великокостромської гімназії у Дніпропетровській області. Наша мета — зробити так, щоб учні могли повернутися до місця зі світлим минулим і не менш світлим майбутнім. Ми об’єднані в цьому прагненні. І кожен з нас має відігравати свою роль у наближенні перемоги — музикою, словами чи діями. Символом нашої місії ми обрали ключ, що нагадує примарний дім, який ти все ще відчуваєш, але ніколи не зможеш повернутися. Все матеріальне можна відновити! Ми заохочуємо вас приєднатися до нас, щоб разом відбудовувати світле і мирне майбутнє», — заявили артистки.

Євробачення-2024: alyona alyona та Jerry Heil на Бірюзовій доріжці у яскравому вбранні LITKOVSKA-Фото 3

Виступ alyona alyona & Jerry Heil глядачі побачать вже завтра, 7 тавня, у першому півфіналі. Представниці України виступатимуть п’ятими. Номер співачкам поставила зіркова українська режисерка Таню Муіньо

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Alma-Bengtsson / EBU / eurovision.tv

Читайте також: ALYONA ALYONA ТА JERRY HEIL ВИПУСТИЛИ СОЦІАЛЬНЕ ВІДЕО НА ПІСНЮ TERESA & MARIA

Статті на тему