UA
  RU

  Ode to the Sky. Katimo Summer 2022 Capsule

  Редагувати переклад
  Нова літня капсула українського бренду Катімо стає логічним продовженням теми цього сезону — святкувати життя, не відкладаючи його на потім.

  Katimo 23


  Ця колекція – про відчуття свободи та легкості. Проте для дизайнера Каті Тимошенко ці поняття набувають нового значення в контексті України сьогоднішнього дня. Свобода і легкість — це сила духу та індивідуальності, свобода висловлювати нашу власну ідентичність та боротися за найкращий світ. Колекція наповнена почуттям впевненості і, на думку дизайнера, саме це є сьогодні найціннішим.

  Katimo — це одяг для життя у мегаполісі, проте саме природа є головною рушійною силою, яка надихає його створення. Цього разу головним джерелом натхнення стало небо як символ мінливості та краси Світу. Нагадування про цінність кожної прожитої хвилини. Багатогранне, еклектичне, завжди різне, але прекрасне у будь-якому його стані. Світанки і заходи сонця, кольорова веселка, блискучий місяць, або нескінченне блакитне полотно небосхилу.


  Katimo 7

  Katimo 8

  Саме багатогранність та мінливість неба стала основою палітри кольорів нової капсули — чисті відтінки білого у комбінації з жовтим, розовий меланж, що відсилає до кольору неба на заході сонця, а також графітовий синій як нагадування про нічний небосхил осяяний місяцем та яскравими зорями.


  У нову капсулу ввійшли по-справжньому літні, невагомі елементи. В'язані сукні в рубчик, легкі широкі штани та сорочки вільного крою, а також джинси кльош, спідниці з парашутної тканини, топ та сукня з уже знаковими для Katimo зв'язаними вручну деталями. Ключовими промовами колекції стали складний арт-корсет молочного кольору, а також лляне плаття, на об'ємних рукавах якого креативна команда бренду розмістила вишивку. Лінійка аксесуарів доповнилася панамами, а також сережками у вигляді гілки калини.

  Цього літа команда Katimo закликає помічати прекрасне в звичайних промовах, а також зупинятися, дивитися нагору — на таке мінливе, проте завжди прекрасне небо, та насолоджуватися тим, що маєш зараз. Цінувати та проживати кожний момент.

  Katimo 6  Katimo 2

  Katimo 5


  Катімо

  Katimo 1

  Читайте також: SMALL TALK: FLOWEIRDY ПРО КОЛАБОРАЦІЮ ЗІ SLEEPER ТА ЗДАТНІСТЬ БАЧИТИ КРАСУ ДОВКОЛА


  Статті на тему