Edit page title Візерунки, натхнені картинами Клода Моне та Ван Гога: літня колекція від Okinuri
Edit meta description Візерунки, вдохнені картинами Клода Моне та Ван Гога: літня колекція від Okinuri - Marie Claire Україна

Close edit interface

Візерунки, натхнені картинами Клода Моне та Ван Гога: літня колекція від Okinuri

Бренд Okinuri, заснований наприкінці 2023 року, анонсує свою першу літню колекцію. Натхненням для її створення стало бажання втекти від буденності і пошук нових опор, якими стали картини митців періоду Відродження, таких як Клод Моне та Вінсент Ван Гог, зокрема їхні роботи в стилі імпресіонізму "Кувшинки" та "Дама з зонтиком".

Візерунки, натхнені картинами Клода Моне та Ван Гога: літня колекція від Okinuri-Фото 1

“Згадую своє навчання в школі мистецтв і фразу вчительки: “Щоб побачити всю красу і пишність картини, потрібно відійти від неї на кілька кроків.” Так само і з принтами цієї колекції,” – Зоя Лабузова, засновниця та дизайнерка бренду Okinuri.

Техніка мазків, передача миттєвих вражень, і десь навіть неохайність ліній, – особливості дизайну колекції. Літні речі Okinuri створені для того, щоб дарувати відчуття свободи і невимушеності, як і роботи великих імпресіоністів, що відображають мить і настрій теплих літніх днів. Основу колекції складають спідниці та легкі топи. Особливу увагу привертає блуза з квітковим орнаментом, кожен елемент в лекалі якої вирізався і підганявся вручну. Вона символізує невимушеність і красу імпресіоністичних картин, де кожен штрих має своє місце.

Візерунки, натхнені картинами Клода Моне та Ван Гога: літня колекція від Okinuri-Фото 2

Візерунки, натхнені картинами Клода Моне та Ван Гога: літня колекція від Okinuri-Фото 3

“Напевно, мій улюблений айтем. Я би назвала його, топ, який не натякає на серйозність своїх намірів,” – посміхається Зоя Лабузова.

У колекції присутні оригінальні малюнки, створені Зоєю, їх можна побачити на зеленому костюмі та спідниці з ліліями. Ці малюнки відображають дух імпресіонізму, з несподіваними кольорами, що оживають на тканині. Особливої уваги заслуговує голуба спідниця, принтована реальною фотографією неба з архіву Зої, на якій можна знайти маленький місяць.

Також бренд врахував теплий зворотній звʼязок від людей, яким припали до душі меланж і напівпрозора вʼязка. Рожева спідниця перетворюється на повноцінний сет з вʼязаним під горло топом. Меланж, використаний на цей раз у жилетах, чудово доповнює імпресіоністичний настрій колекції, нагадуючи мазки на полотні.

Візерунки, натхнені картинами Клода Моне та Ван Гога: літня колекція від Okinuri-Фото 4

Візерунки, натхнені картинами Клода Моне та Ван Гога: літня колекція від Okinuri-Фото 5

Візерунки, натхнені картинами Клода Моне та Ван Гога: літня колекція від Okinuri-Фото 6

Візерунки, натхнені картинами Клода Моне та Ван Гога: літня колекція від Okinuri-Фото 7

Читайте також: ОДЯГ З СИМВОЛІКОЮ КИЄВА: СВЯТКУЄМО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МІСТА РАЗОМ З УКРАЇНСЬКИМИ БРЕНДАМИ 

Статті на тему