Спецпроекты now:

6 речей, від яких варто позбутися у новому році - 143x466 речей, від яких варто позбутися у новому році - 162x46 6 речей, від яких варто позбутися у новому році - 162x46
Стиль життя

6 речей, від яких варто позбутися у новому році

Усі покладають надії на те, що новий рік принесе нам якісь зміни, чудеса й буде кращим за попередній. Але всі ми прекрасно знаємо, що підсумок залежить тільки від наших зусиль. Пропонуємо не втрачати час дарма і в перші ж дні 2020 почати змінювати своє життя і позбутися від зайвого.

Читайте також: Как правильно провести январь

 

Старі журнали

У всіх є свої хобі і якщо ваше — колекціонування журналів, то, можливо, варто вибрати собі нове захоплення? По-перше, вони займають багато місця й не приносять ніякої користі. По-друге, ви навряд чи переглядаєте їх. Швидше за все, стоси журналів займають багато місця або служать підставкою для кави.

Квитанції та чеки

Є люди, які відразу ж позбавляються від чеків і різних квитанцій, а є й ті, хто не тільки збирають їх, але й захаращують ними усі сумки й гаманці. Зрозуміти й пробачити можна лише в разі, якщо ви ведете записи витрат і стежите за бюджетом. Якщо ж ні, то позбудьтеся від зайвої макулатури.

Читайте також: 5 вещей, которых не должно быть в маленькой квартире

Просрочена косметика

Давайте будемо чесні, ви стежите за терміном придатності своєї косметики? На жаль, це помилка багатьох. Якщо останнім часом у вас посилилися висипання або навіть з’явилася алергія, то перевірте всю свою косметику і не шкодуйте навіть найулюбленіші продукти, здоров’я дорожче.

Читайте також: 31 образ на каждый день января

Непотрбні подарунки

На жаль, талант обирати хороші, а також, що не менш важливо — потрібні подарунки, є не у всіх. Тому не варто зберігати непотрібні речі, навіть якщо вони були вручені кимось із близьких. Настав час позбутися і від почуття провини, і непотрібних подарунків.

Непотрбні речі

Ми, дівчата, часто скаржимося, що нам немає чого одягнути, але при цьому одягу в шафі повно. Справа як раз в тому, що переважну більшість ми або не носимо, або він уже не актуальний у цей період. Розсортуйте усі речі та особливу увагу приділіть тому одязі, який більше ніж півроку пролежав незадіяним. Викидати їх не варто, краще віддати тим, хто її потребує, або віднести на барахолки.

Читайте також: 7 вопросов, которые нужно задать себе перед покупкой новой вещи

Зайві книги

Книжкова шафа преповнена, а паперові друзі скоро виживуть вас із квартири? Саме час позбутися від зайвого. Хтось може подумати, що це блюзнірство, але який сенс тримати у себе вдома книги, які вам не сподобалися і ті, які ви ніколи більше не захочете перечитати? Зайві книги можна продати, віддати друзям, батькам або віднести в бібліотеку.

Позбавляйтеся від зайвого без краплі жалю!

Фото: unsplash.com
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...