UA
  RU

  Арт-об'єкт: Як компанії SupportYourApp вдалося перетворити офіс на витвір мистецтва

  Редагувати переклад
  Українська компанія підтримки користувачів, SupportYourApp, відзначає 10-річчя відкриття третього київського офісу, розробленого відповідно до міжнародних стандартів безпеки.
  
  Арт-об'єкт: Як компанії SupportYourApp вдалося перетворити офіс на витвір мистецтва-Фото 1

  У 2010 році Internet Investments Group (IIG) вибрала 21-річну Дар'ю Лещенко тимчасовим керівником відділу підтримки користувачів. Зіткнувшись із викликами в команді, новопризначена Дар'я була змушена перебудувати цілий відділ з нуля. Через місяць вона зібрала нову команду, а трохи згодом отримала першого міжнародного клієнта. 

  Внутрішній відділ підтримки клієнтів виріс в окрему компанію ПідтримкаYourApp. З Дар'єю Лещенком у ролі СЕО, SupportYourApp завоювала ІТ-клієнтів у 28 країнах та вийшла в ТОП-3 провайдерів послуг підтримки користувачів у Європі. 

  SupportYourApp — одна з небагатьох українських компаній, що продовжила зростати навіть під час економічного кризи. 600 людей у ​​команді

  Наблизившись до такого числа спеціалістів, SupportYourApp вирішила відкрити третій офіс, який був спроектований відповідно до стандартів PCI DSS Level 1*.

  Арт-об'єкт: Як компанії SupportYourApp вдалося перетворити офіс на витвір мистецтва-Фото 2

  Читай також: Чоловік каже: актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий

  Дизайн нового офісу розробила київська дизайнерка Анна Компас. 

  Подібно до головного офісу SupportYourApp, відомого муралами українських художників, третій офіс розмістити на своїй території понад два десятки картин сучасних митців. 

  “За останні роки мистецтво стало частиною нашої корпоративної культури. Ми не просто створюємо креативний простір із різнокольоровими стінами. Наша мета — наповнити цей простір сенсом, розповісти історії українських митців через їхні твори, створити духовно багату атмосферу для команди. Ми хочемо, щоб люди в нашій компанії та клієнти знали сучасних українських художників», - комментує Дар'я Лещенко, СЕО SupportYourApp.

  Арт-об'єкт: Як компанії SupportYourApp вдалося перетворити офіс на витвір мистецтва-Фото 3

  Деякі картини будуть стаційними, тоді як інші колекції будуть змінюватися. У новому офісі можна побачити оригінали творів Юрія Болсі, Олександра Гребенюка, Олексія Кондакова, “Літографської Майстерні “30” та принт-студії “EtchingRoom 1”. Єдиним іноземним художником, чиї картини будуть представлені в SupportYourApp, стане Ніколас "alfalfa" Санчес з Уругваю.  

  Читай також: Увійти до IT: як влаштуватися на роботу після курсів?

  Новий офіс відкрив двері 1 жовтня для своїх перших резидентів – HR-відділу. Зі зростанням компанії до них приєднаються нові департаменти.  

  *PCI DSS Level 1 — стандарт безпеки даних індустрії платіжних карток, розроблений Радою зі стандартів безпеки індустрії платіжних карток. Він був заснований платіжними системами Mastercard, American Express, JCB та Discover.

  Арт-об'єкт: Як компанії SupportYourApp вдалося перетворити офіс на витвір мистецтва-Фото 4

  про компанію

  SupportYourApp — це Support-As-Service компанія, що надає повний спектр послуг підтримки клієнтів із фокусом на ІТ-індустрію. Вона входить до ТОП-3 компаній підтримки користувачів у Європі. 

  SupportYourApp була заснована у 2010 році Дар'єю Лещенком та Петром Бондаревським, і входити до групи IIG. За 10 років проект виріс до 600 спеціалістів та трьох офісів у Києві. 

  SupportYourApp надає послуги на 31 мовах для 120 клієнтів з 28 країн. У портфоліо компанії такі бренди як MacPaw, Lime, Calm, Mastercard, Boinx та інші. 

  Арт-об'єкт: Як компанії SupportYourApp вдалося перетворити офіс на витвір мистецтва-Фото 5

  Крім послуг підтримки користувачів, SupportYourApp займається розробкою програмного забезпечення, включаючи власну CRM-систему, лайв-чаті, чат-бот, конструктори та інструменти підвищення продуктивності на основі технологій штучного інтелекту.

  На основі сервісів SupportYourApp була створена окрема компанія. LabelYourData, яка надає послуги розмітки даних для машинного навчання 

  Статті на тему