UA
RU

Фронтмен гурту KALUSH написав пісню до Дня народження своєї дівчини

Редагувати переклад

KALUSH випустив ліричну композицію “А ти знала” на честь Дня народження дівчини фронтмена гурту Олега Псюка.

Фронтмен гурту KALUSH написав пісню до Дня народження своєї дівчини-Фото 1

«А ти знала» – пісня про кохання, в ній описана історія знайомства та спільного життя лідера гурту та його дівчини Олександри. Вона наповнена спогадами про пам’ятні місця та події, які разом переживали закохані.

Я присвятив цей трек своїй малій, окрім мультика в відео можна побачити багато кадрів з нашого сімейного архіву,

– коментує нову пісню фронтмен KALUSH Олег Псюк.

Автором слів нової пісні виступив Псюк, музику до пісні Олег написав разом з Андрієм Вдовиченко, а за зведення та мастеринг відповідав Станіслав Чорний.

Читайте також: ЗНАКОВІ ПІСНІ ДО 32-ОЇ РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

«Йо, бейба, сьогодні у твій День народження я хочу побажати тобі здоров‘я. Це основне і єдине, чого я бажаю з декількох причин: по-перше, це один з головних аспектів від якого залежить щастя; по-друге, здоров‘я не можна купити ні за які гроші. Ну й по-третє, і найголовніше, тому що все інше в цьому житті, дам тобі я. З днем народження Білоброва!», – додає Псюк.

Слідкуйте за новинами гурту на офіційних сторінках KALUSH. Нагадаємо, що в вересні Kalush Orchestra відправляється в тур Україною.

 

ДОВІДКА:

Гурт KALUSH було засновано 2019 року, коли тоді ще майбутній соліст Олег Псюк, «кинув клич» у соцмережах, написавши, що хоче створити реп-гурт. Постійно діючий склад KALUSH наразі — це сам засновник та лідер гурту KALUSH Олег Псюк та МС КИЛИММЕН.

KALUSH відзначився співпрацею з такими артистами, як alyona alyona, YARMAK, Христина Соловій, Skofka, Jerry Heil, Океан Ельзи, Leo Mantis, Станіславська, Діма Варварук, vlada, PANINI, Gedz, Skip, Tember Blanche.

Статті на тему