UA
RU

Louis Vuitton створили кейси для Олімпійського факела і медалей

У Модному домі Louis Vuitton створили захисні кейси для факелів і скриньки для медалей Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі 2024. 

Louis Vuitton створили кейсі для Олімпійського факелу та медалей-Фото 1

Майстри Louis Vuitton створили захисні кейси для олімпійського і паралімпійського факелів. А також скриньки для медалей Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі 2024. Louis Vuitton розробляють скриньки для спортивних трофеїв з 1988 року. У своїй роботі майстри втілюють філософію дизайну засновника Модного дому. Головне правило Луї Віттона — вивчіть і точно зрозумійте об’єкт, перш ніж створювати футляр для його захисту і транспортування. 

Louis Vuitton створили кейсі для Олімпійського факелу та медалей-Фото 2

Скриньки для медалей захищатимуть і демонструватимуть головні нагороди Олімпіади-2024. Зовні вони покриті узором Monogram. Внутрішня частина — чорною матовою шкірою. Скриньки мають латунні кути та застібки, подібні до тих, що використовуються на скринях Louis Vuitton з 1850-х років. Всередині — шухляди, які були спеціально розроблені для розміщення 468 медалей. Кейси для факелів покриті узором Damier, внутрішня частина також обшита м’якою чорною матовою шкірою. І вони також мають традиційні латунні кути та застібки. Всередині кейсів — круглі «гнізда», що надійно утримують факели. 

Нагадаємо, що група LVMH стала преміум-партнером Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі. Компанія планує поділитися своїм креативним потенціалом під час Олімпіади-2024, а також підтримуватиме спортсменів. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Louis Vuitton / Paris2024 

Читайте також: LVMH ПРЕДСТАВИЛИ МЕДАЛІ ОЛІМПІЙСЬКИХ І ПАРАЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР У ПАРИЖІ 2024

Статті на тему