UA
  RU

  Найкращі серіали півріччя: список журналу Time

  Ми вирішили, раптом вам на дозвіллі знадобиться цей список.
  Найкращі серіали півріччя: список журналу Time-Фото 1
  Найкращі серіали 2018. Фото: time.com

   


  Цей список може бути вам суб'єктивним. До нього увійшли новинки на початку 2018 року. До списку журналу Time потрапили:

  • "Патрік Мелроуз"

  Патрік Мелроуз намагається подолати свої згубні уподобання та демонів, причинами яких є жорстокий батько та байдужа мати.


  • «Чемпіони»

  Холостяк Вінс живе життям, сповненим простих радостей: улюблена робота в тренажерному залі, нескінченна низка жінок, завжди під боком молодший брат, якому подобається все те саме. Але одного разу на порозі з'являється 15-річний син Вінса, про який той нічого не чув. Як бути батьком, Вінс гадки не має. А тут ще з'ясовується, що син — схиблений на театрі та моді гей із замашками діви.


  • «Оповідання служниці»

  Дія розгортається у майбутньому, у республіці Гілеад, де при владі стоять військові. У країні жорстокі порядки та звичаї, повагою у суспільстві користуються лише офіцери та його дружини. Крім тоталітарного устрою суспільства, у світі майбутнього є серйозна проблема – безпліддя. Лише кожна сота жінка здатна до відтворення потомства. Щоб продовжити офіцерський рід, сім'ї беруть у будинок служницю — сурогатну матір серед простих жінок, здатних до народження дітей. Виконавши обов'язок, служниця має розлучитися зі своєю дитиною і перейти на службу до нових господарів.

  • «Дика-дика країна»

  Розповідь ведеться від імені невідомого очевидця, який ділиться своїм баченням подій, пов'язаних з одним із найбільш суперечливих та таємничих просвітителів свого часу. У центрі Орегонской пустелі йому вдалося заснувати поселення, де зійшлися тисячі й десятки тисяч послідовників його вчення. Щоправда, багато місцевих жителів не раді, що моральне вчення виявляється основою життєдіяльності. Здається, між послідовниками та нейтральною стороною виникне конфлікт, здатний перерости у глобальний національний скандал.  • «Вбиваючи Єву»

  Трилер про найманого вбивцю з російським корінням і мелодійним псевдонімом Вілланель. У ході чергового завдання ця безжальна особа стикається з гідним супротивником — скромною співробітницею спецслужб, яка відчайдушно хоче змінити своє нудне життя.


  • "Атланта"

  Серіал слідує за Ерном під час його повсякденного життя в Атланті, штат Джорджія, як він намагається спокутувати свою провину в очах своєї подруги (мати його дочки), своїх батьків та двоюрідного брата, який читає реп під псевдонімом «Паперовий Бій». Ерн відрахований з Прінстонського університету, він не має грошей і немає вдома, і тому він залишається жити то з батьками, то зі своєю дівчиною. Одного разу Ерн розуміє, що його двоюрідний брат перебуває на межі слави, і він відчайдушно намагається відновити зв'язок для того, щоб поліпшити своє життя і життя своєї дочки.


  Нагадаємо, сервіс Hulu повідомив про продовження «Оповідання служниці» на третій сезон. Перший сезон серіалу про життя в тоталітарній Республіці Гілеад отримав чотири премії «Еммі» та два «Золоті глобуси». Прем'єра другого сезону відбулася у квітні 2018 року.

  Статті на тему