UA
RU

У Києві пройде благодійний захід зі збором коштів на підтримку творчих об'єднань Стрічкоткацької фабрики на Подолі 

Редагувати переклад
Низька київських закладів, що розташовані за адресою вул. Нижньоюрківська, 31, створили ГО «Стрічкоткацька фабрика». У найближчу годину вони проведуть мистецький захід «На годині» для підтримки українських діячів культури. 

На годині

Мистецьким об'єднанням на території фабрики було дуже важко витримати коронавірусні обмеження: такі центри, як Metaculture, Цап Царап, театр PostPlay були змушені припинити діяльність. Воєнний стан приніс нові виклики, які потрібно подолати для продовження роботи фабрики як єдиного творчого кластеру, що стала унікальним явищем у сучасній культурі. 

Це перша подія, де у всіх охочих є можливість долучитися до нової громадської організації “Стрічкоткацької Фабрики”. Організатори планують проводити кожної другої суботи місяця серію денних заходів “На годині”. Тут пройдуть різноманітні перформативні дії, фудкорт та маркет, виставки сучасного мистецтва, лекції про музики, урбаністику та психологію, тату марафон, а також акустичні та електронні концерти та виступи на п'яти сценах.

«Назва “На часі” виникла як антитеза постійному виразу “Не на часі”, за яким зручно сховати всі проблеми та негаразди, відкласти їх до більш вдалого моменту. Культура — це жива комунікація, яка відбувається постійно, її не можна зупинити. На годині — це серія заходів про арт, без пошуків ідеального моменту, адже його не існує. Тут і зараз«, – розповідають організатори. 

Перше захід відбудеться 25 червня о 12:00, а на вході необхідно буде зробити донат на будь-яку суму від 200 грн.

Всі кошти команда направити на підтримку фонду та українських митців.

Читайте також: ART FOR FREEDOM. БЛАГОДІЙНА ВИСТАВКА СУЧАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО МІСЦЯ.

Статті на тему