UA
RU

Прем'єра нової рубіки "Музичний прогноз". Про сучасну та якісну українську музыку.

Редагувати переклад
«Музичний прогноз» - спільна добірка музичних релізів від редакції Marie Claire Ukraine та музичного онлайн-медіа Слухач UA. Сергій Мартиненко - засновник Слухач UA, приправивши добірку сумішшю музичних спецій: хуковими поп-треками, музичним баченням віршів Шевченка, стильним поп-панком із саундом 90-х та якісним українським репом — який існує на превелике дивування скептиків.

Прем'єра нової рубіки "Музичний прогноз". Про сучасну та якісну українську музыку.-Фото 1

NK - Кришталь

2 вересня, співачка NK презентувала новий сингл «Кришталь», реліз мав вийти 11 березня, але через повномасштабне вторгнення росії плани були раптово припинені. 

«Ця пісня про тернистий шлях кохання. У ній спочатку був закладений трохи інший зміст. Але я зрозуміла, що зараз вона зазвучала зовсім інакше. Бо незважаючи на романтизацію відносин у цю нелегку годину, є й інша сторона, з якою іноді можуть зіштовхуватися деякі парі. Момент, коли близькі люди раптом стають чужими. Вони вже не чують один одного. У кожного з'явилася своя історія переживань, і стіна непорозуміння не дає відкритися та розділити свій біль з коханими. Вони ніби розмовляють про одне й те саме, але вже іншою мовою. Це все віддаляє. Від нескінченних перепон любов втрачає орієнтир. І спільна дорога до Едему вже видається нескінченною та довгою», - Розповіла Настя Каменських.

KOLA ft. DOVI — Карнизи

KOLA та DOVI презентували свою нову колаборацію на химерну композицію «Карнізі» Це вже не перша робота артистів. Ще два роки тому KOLA разом із DOVI випустила пісню «Жити лише в тобі».

Основний меседж пісні — вселити надію в пошарпані серця українців і нагадати про те, що є життя під час війни. Потрібно кохати, жити і вірити у победу. Пісня викликає відчуття теплої смутку, а лірична історія, яку вони розповідають під звуки акустичної гітари, ніби повертає нас у безтурботні довоєнні години.

YARMAK ft. TOF - МОЯ КРАЇНА

YARMAK та TOF презентують українськомовну адаптацію свого хіта «22», який гучно заявив про себе на початку 2014 року — у період Революції Гідності та символізував вік незалежної України. Українськомовна версія «Моя Країна» має кілька змін тексту пісні, який розповідає про наше сьогодення в момент повномасштабної війни. Від тексту годин Революції Гідності до війни — хронологія життя пісні YARMAK'а.

«Це все робилося в дуже складних умовах. Буквально п'ять днів тому пісню «Моя Країна» тільки було написано. Я дуже дякую всім, хто допоміг зробити відео до неї, яке ми завантажували в інтернет зі сходу України. Тому воно має певну енергетичну зарядженість. Мені здається, що ця композиція вийшла ще кращою за її попередню версію. Ще болючішою. Коли я писав її, я відчував цей біль. Тому, сподіваюся, вона буде гімном нашої победи», - Прокоментував YARMAK.

DOROFEEVA — крапають

«крапають» новий етап у творчості DOROFEEVA й перший повністю українськомовний трек — не адаптований з російської. Якщо повністю абстрагуватися від російськомовних треків Наді, отримуємо крутий хуковий українськомовний поп-хіт з емоційним та душевним вайбом.

«крапають» найемоційніша пісня з альбому. Для мене це новий етап творчості, і я рада, що впустила до свого світу Ваню Клименко та Jerry Heil. Це дуже особиста та емоційна робота, в яку я вклала душу. Вона показує, як можна лікуватися через творчість», - DOROFEEVA 

Вася Демчук - Slow

Slow — це про шалену пристрасть між двома людьми, коли ти можеш думати лише про кохання. Про дівчину, яка забрала твоє серце надовго... або назавжди».

За словами співака, його нова пісня дає змогу поринути у власний Всесвіт і знайти безпечний простір у собі в цей страшний час: «Так добре іноді згадати як це — кохати поза безпекою, без мінору. Трек Slow для мене – музичний простір, де на кілька хвилин можна бути вільним від навколишнього світу. Я буду радий, якщо кожен, хто його буде слухати, відчує те саме». 

Фіолет — Ой чи живі

Фіолет презентують свій новий сингл "Ой чи живі". Стилістично реліз виділяється між попередніми релізами гурту та більше нагадує годинник сольного проекту Сергія Мартинюка – «Kolos & Brothers», відомого своїм TikTok-фітом «Бібліотека».

«Ой чи живі» – це рефлексія на процеси, що відбуваються всередині України, якісні і не дуже зміни мислення, людських цінностей, спричинених трагічними подіями в країні. В основу приспіву покладено частину дитячого вірша Олени Пчілки «Ходити гарбуз містом».

ALISA — Очі дівочі

Пісня «Очі дівочі» про неймовірну красу українських дівчат. Про неземні очі, які закохують та вражають з першого погляду. 

За словами ALISA, на створення синглу її вдохновили слова народної пісні «Чорні брови, карі очі»: «Я хочу якнайбільше звертати увагу слухачів на українську етнічність, наше коріння. У нас неперевершені народні пісні, таких немає у всьому світі. Дуже важливо відзначити пам'ять українського народного стилю і нести його новому поколінню».

Requitir — Крізь мене

Маріупольський виконавець Requitir презентує свій новий трек «Крізь мене». Виконавець оприлюднює свою нову життєву історію, яку приправивши піано, качовими синтами та хаус-ритм секцією, створюючи свій унікальний музичний вайб пацанських районів Маріуполя.

Сингл «Крізь мене» розповідає історію кожного з нас, історію того, що час спливає з космічною швидкістю, з тобою мало хто лишається, але залишаються ті, для кого ти справді важливий. Час він множити все на нуль, дружбу, віру та любов, але не дивлячись на це важливо залишатися зі своїми принципами та рухатись далі.

квіткіс — Неуя

У перші дні вересня київські панки квіткіс випустили другий сингл зі свого майбутнього поп-альбому. Трек називається «Неуя» і перенасичення літнім влажним вайбом.

«Неуя» про хвилі кохання, в які хочеться поринати знову і знову, які так приємно лоскочуть тобі, які солоними бризами-крапельками змивають сльози щастя зі щічок.

МУР ft. Олександр Заїка — Незлим тихим словом

Реліз пісні «Незлим тихим словом» відбувся 24.08. Чотири цифри, що говорять понад чотири книги. Для проекту було честю висловити свою шану Україні та її народу, цим символом вдячності і сили є музична композиція на слова Тараса Григоровича Шевченка.

Читайте також: ПРЕМ'ЄРА: САША ЧЕМІРІВ ПРЕЗЕНТУЄ ВІДЕО НА ПІСНЮ «ПОЛЯМИ»

Статті на тему