UA
RU

Шити чи не шити: Як вибрати побутову швейну машинку?

Редагувати переклад

Мати швейну машинку вдома дуже зручно навіть для тих, хто не захоплюється шиттям.

Якщо ж ви впевнені, що дійсно красиву та ексклюзивну річ вам ніхто не пошиє краще, ніж ви самі, то швейна машинка від spool.com.ua у вашому будинку не просто бажана, а обов'язкова.

Як вибрати побутову швейну машинку?-Фото 1

Сьогодні немає недоліку в різноманітних моделях - багато виробників пропонують машинки з безліччю функцій. Як же зорієнтуватися у всьому цьому пишноті?

Основні різновиди

Швейні машини поділяються на промислові та побутові. Перші виконують якусь одну операцію і вони вас не цікавлять, якщо ви не маєте наміру відкривати приватне підприємство. Машинки побутові багатофункціональні і все їх різноманіття можна поділити на три типи:

  • електромеханічні;
  • електронні;
  • комп'ютеризовані.

Електромеханічні машинки не розраховані на велике навантаження, але для застосування у побуті підходять чудово. Як правило, кількість функцій у них невелика, але зустрічаються і просунуті моделі, у яких кількість програм сягає кількох десятків. Електромеханічні машини досить різноманітні - бувають і найпростіші бюджетні моделі, і досить дорогі, з великою кількістю опцій.

Електронні машинки з керуванням автоматизованим - Це техніка вищого класу, ними користуються не тільки любителі, а й професіонали. Різноманітні опції дозволяють виконувати безліч операцій, налаштовуючи параметри шиття. Але слід врахувати, що ремонт такої техніки досить складний, коштує він дорожче, ніж обслуговування електромеханічної машинки.

У комп'ютеризованих машинок наявність мікропроцесора та ОС дозволяє повністю пристосувати процес шиття під потреби майстра. Число опцій може досягати кількох сотень, можна завантажити в машину щось творче – наприклад, схему вишивки. Але це досить дорога техніка професійного рівня, варто подумати, чи є сенс витрачати гроші на опції, якими ви, можливо, ніколи не скористаєтеся.

Читайте також: Віддалена робота: як правильно планувати свій тайм-менеджмент у сучасних умовах

Функції

Сучасні моделі передбачають велику кількість функцій, на деякі потрібно звернути особливу увагу:

  • Кількість стібків у побутових машин зазвичай варіюється від 10 до 30, більша кількість характерна для професійних моделей.
  • Регулювання стібка дозволяє встановити його параметри при роботі з різними видами тканин.
  • Подвійна голка забезпечує на щільних тканинах міцніший рядок.
  • Функція оверлока необхідна, якщо ви не збираєтеся придбати оверлок окремо.

Є додаткові функції, наявність яких необов'язково, але вони підвищують зручність: ниткодивач, підсвічування області шиття, обрізувач нитки, платформа для роботи з рукавами та штанами.

Як вибрати побутову швейну машинку?-Фото 2

Виробник

Компаній, які виробляють швейні машинки, існує чимало – як тих, що мають солідну історію, так і молодих. Наприклад, варто звернути увагу на компанію Janome - це перша фірма, яка стала випускати комп'ютеризовані швейні машинки і зараз залишається лідером на цій ниві. Техніку від цього виробника цінують з багатьох причин:

  • Навіть найпростіша швейна машинка Джаноме має не менше 10 програм, а в деяких моделей їхня кількість досягає сотні.
  • Металеві деталі гарантують, що машина прослужить довго.
  • Працювати можна з будь-якими видами тканин, включаючи трикотаж та в'язане полотно.

І для досвідчених швачок, і для любителів-початківців шиття подібна машинка стане прекрасним вибором. Спробуйте почати щось нове та створити свою унікальну капсулу!

Фото: unsplash.com

Статті на тему