UA
  RU

  Travel-формат: 5 книг, які потрібно взяти у відпустку

  Редагувати переклад
  Сімейна сага, переосмислення античності та нетривіальний детектив – хто стане вашим вірним попутником цього літа?

  Travel-формат: 5 книг, які потрібно взяти у відпустку-Фото 1

  Літо невблаганно добігає кінця, і у нас є останні кілька тижнів, щоб встигнути насолодитися непідробною, спекотною відпусткою. Неважливо, де саме ви проводитимете дні бажаного байдикування — на дачі, лежачи в гамаку, або на островах, біля океану, поблизу прозорих вод. Незалежно від того, в якій компанії ви вирішите провести свої літні канікули, вам знадобиться мовчазний, але найвірніший попутник. З його допомогою можна буде врятуватися від метушні відпочинку в компанії сім'ї, відійшовши на кілька годин законного перебування наодинці із самою собою. Також він стане ідеальною окрасою ідилічної картини насолоди фраппучино на одній із вузьких вуличок Риму.

  Безумовно, без такого цінного соратника ви не зможете повноцінно насолодитися навіть сонячними ваннами – надто швидко нудьгуватимете. Книга — не лише найкращий подарунок, а й ідеальний компаньйон для відпустки будь-якого формату. Пропонуємо п'ять абсолютно різних історій, кожна з яких буде виглядати особливо привабливо на тлі літньої відпустки.

  Travel-формат: 5 книг, які потрібно взяти у відпустку-Фото 2

  «Випадковий турист», Енн Тайлер

  Купити книгу

  Якщо вам щиро подобається читати про перипетії Форсайтів, Будденброків, Турбіних та Головлевих, то ми підготували для вас сімейну сагу, про яку ви, можливо, ще не чули. «Випадковий турист» американського автора Енн Тайлер — це історія про хиткість стосунків, вічний конфлікт жіночого та чоловічого почав, а також пронизливу розповідь, приправлену неабиякою часткою гумору. Особливо вам полюбиться компаньйон головного героя - милий корги, турбота про який багато в чому рятує чоловіка, що заплутався в собі. Кумедна і глибока сага від Пулітцерівського лауреата доповнить ліниву відпустку і заспокоїть нерви в найнасиченіший подіями день.

  Travel-формат: 5 книг, які потрібно взяти у відпустку-Фото 3

  «Таємна історія», Донна Тарт

  Купити книгу

  Чи давно ви перечитували міфи Стародавню Грецію? Герої першого роману всесвітньо відомої Донни Тарт не просто захоплюються античною історією, а буквально живуть за її часом аморальними правилами. Книга «Таємна історія» змусить вас задуматися про те, наскільки тонка грань між одержимістю та натхненням. Для студентів-філологів любов до античних філософів та міфів закінчується смертельним результатом. Вдумливий та атмосферний трилер особливо вдало впишеться у пейзажі витончених містечок старої Європи. У невеликій кав'ярні Толедо або витонченої буланжері Флоренції — «Таємна історія» захопить вас у світ найбожевільніших трактувань стародавніх міфів.

  Читайте також: РОЗВИВАЄМО У СЕБЕ ТВОРЧІСТЬ: ЗА МОТИВАМИ КНИГИ ДЖУЛІЇ КЕМЕРОН «ШЛЯХ МУДОЖНИКА»

  Travel-формат: 5 книг, які потрібно взяти у відпустку-Фото 4

  «Рік у Провансі», Пітер Мейл

  Купити книгу

  Класика відпускного жанру — кумедний, неймовірно кумедний путівник життя типових французів. Завдяки історії Пітера Мейла ви дізнаєтеся, коли саме і на пару з ким потрібно шукати трюфеля, як у виставі «жаб'ятників» виглядає типовий обід, а також наскільки щасливим можна бути за самих тривіальних обставин. Якщо цього року у вас намічено подорож до елегантного та спокійного Провансу, то саме роман англійця Мейла стане ідеальним акомпанементом неспішної відпустки.

  Travel-формат: 5 книг, які потрібно взяти у відпустку-Фото 5

  «Валентина», Жорж Санд

  Купити книгу

  Якщо любовний настрій не залишає вас ні на секунду, а класику ви читаєте із захопленням, незважаючи ні на що, радимо поринути в атмосферу, створену легендарною Жорж Санд. Сюжет її роману «Валентина» не новий - багата спадкоємиця аристократичного роду закохується в простого хлопця, і тут відразу спливають станові упередження. Про те, як всепоглинаюча любов може розбудити найсвітліші почуття, читайте під спекотним сонцем Провансу або під рокіт океанських хвиль.

  Читайте також: КНИГИ, ЩО В РІЗНІ ЧАС БУЛИ ЗАБОРОНЕНІ

  Travel-формат: 5 книг, які потрібно взяти у відпустку-Фото 6

  "Все, чого я не сказала", Селеста Інг

  Купити книгу

  Про те, наскільки непросто живеться іммігрантам у США, розповість Селеста Інг — автор гучної й згодом екранізованої книги «І всюди тліють пожежі». Перший роман американки китайського походження вийшов у 2014 році, і з того часу був перекладений десятками мов (українською в тому числі). Елегантний детектив не тільки змусить вас до кінця сумніватися у власних припущеннях, але й змусить замислитися про те, наскільки велике напруження людей змушених шукати щастя за межами батьківщини. Красива історія ідеально впишеться в канву вашої розважливої ​​та вдумливої ​​відпустки.

  Повноцінний відпочинок неможливий без інтелектуального підживлення вашої особи. Лише від вас залежить, чи це будуть нескінченні екскурсії по руїнах стародавнього світу, відвідування величних монументів історії або годинні прогулянки нескінченними залами найстаріших музеїв світу. Навіть якщо ваш відпочинок і без того наповнений барвистими подіями, не зайве взяти з собою мовчазного попутника, який зможе занести у світ ілюзій, мрій і фантазій. Книга формату «для подорожей» не обов'язково має бути монументальною. Головне — нескінченна низка подій, яскраві фарби сюжетних поворотів і крапля філософії без моральної складової не обійтися навіть у відпустці.

  Автор: Ганна Вакуленко

  Статті на тему