UA
RU

Тимур Мірошниченко про Євробачення, шоу-бізнес та сім'ю

Редагувати переклад
Тимур Мірошниченко відповів на наші запитання у ексклюзивному інтерв'ю для Marie Claire. 

Тимур Мірошниченко про Євробачення, шоу-бізнес та сім'ю-Фото 1

Український коментатор «Євробачення» з 2005 року, телеведучий та журналіст Тимур Мірошниченко, розповів про свої перші кроки у сфері шоу-бізнесу, про батьківство та улюбленців із національного відбору на «Євробаченні-2020». 

— В одному з інтерв'ю ви розповідали, що ваша сім'я жила досить скромно, тож ви рано почали працювати. Якими були ваші перші спроби заробити?

Перші заробітки були у студентські роки, коли ми, наприклад, усією нашою командою КВК йшли працювати будзагін, щоби поїхати разом на море. Працювали на автобазі різноробочими. Були й творчіші роботи — промоутером однієї кондитерської фабрики чи Дідом Морозом у соціальній службі. Тоді ж з'явилися перші корпоративи. А о 19 вже почав повноцінно працювати на телебаченні.

— Розкажіть про перші кроки на шляху до кар'єри у сфері шоу-бізнесу.

У 2005 році я почав працювати в прямому ефірі на Першому Національному каналі. Вже за 2 місяці коментував і перше «Євробачення». І так потихеньку помчало.

Читайте також: Джазова співачка Лаура Марті про нішевість жанру, моду та принципи в роботі

Тимур Мірошниченко про Євробачення, шоу-бізнес та сім'ю-Фото 2

- Ви навчалися на факультеті психології. Розкажіть, що з вивченого ви використовуєте у своїй роботі?

Насамперед комунікаційні навички, уміння контролювати емоції та процеси, керувати настроєм та поведінкою інших людей. Хоча скоріше це вроджені та розвинені здібності, аніж університетська теорія.

— Наразі відбувається національний відбір на «Євробачення». За кого з артистів вболіватимете?

Безумовно вболіваю за всіх. Такий проект, як національний відбір, — це колосальне випробування для будь-якого виконавця. Цього ж року дуже багато нових імен, молодих артистів, які не бояться робити, можливо, не масову музику. Це цікаво. Для мене головними переможцями цього відбору вже стали Moonzoo, Tvorchi, Fo Sho та Krut. Але ще раз після півфіналів переглянувши та переслухавши всі номери, схиляюся до двох особистих фаворитів – Tvorchi та Krut.

— Все частіше ми чуємо фрази у стилі: «Євробачення» перестало бути конкурсом талантів, а стало конкурсом «фриків». Чи поділяєте цю думку?

Фріки на "Євробаченні" були завжди. Це як невід'ємна частина шоу. Просто їхня «фриковість» йде в ногу з часом та смаками споживачів. Тим не менш, перемагають частіше все ж таки цікаві пісні, ніж одіозні персонажі. Ну, іноді їхній симбіоз.

Тимур Мірошниченко про Євробачення, шоу-бізнес та сім'ю-Фото 3

— Нещодавно ви знову стали татом. Як змінилося ваше життя після народження другої дитини?

Стало лише краще! З'явилося якесь відчуття повноти. І веселіше подвійно. І кохання більше!

— Як ви вважаєте, які обов'язки має брати батько? Розкажіть своєму прикладі.

Будь-які. Батьки мають бути абсолютно взаємозамінними. Мені не страшно залишатися одному з дітьми, адже ми ніколи з дружиною не поділяли обов'язків.

— Чим, на вашу думку, відрізняється виховання дівчинки від виховання хлопчика в сучасному суспільстві?

Дизайн підгузників. І то не обов'язково, є унісекс. До певного віку, звісно.

Читайте також: Ірма Вітовська: «Упевнена, що після фільму

Тимур Мірошниченко про Євробачення, шоу-бізнес та сім'ю-Фото 4

— Судячи з ваших фото у соціальних мережах, ви любите подорожувати. Чи плануєте незабаром здійснити поїздку вчотирьох?

Безперечно! У нас у сім'ї як: коли у мене з'являються хоча б 2-3 вільні дні, ми одразу кудись їдемо або летимо. Ми вже вчотирьох з'їздили на уїк-енд у Чернігівську область (Марко було лише 2 тижні), а саме після фіналу відбору відбудеться і перший переліт вчотирьох. Летимо на пару днів на Кіпр, погуляти вздовж моря.

— Зараз усі з нетерпінням чекають на «Євробачення». Чи плануєте ви після нього дивувати українського глядача якимось новим проектом? Розкажіть про плани на майбутнє.

Є низка проектів над якими я працюю. Щось телевізійне, щось скоріше із галузі івент-індустрії. Але і та, і та сфери дуже нестабільні, тому загадувати, що з цього побачить публіка справа невдячна.

Статті на тему