UA
RU

«Україно, вперед!»: Укрпошта випустила марку до Євро-2024

Укрпошта представила нову марку «Україно, вперед!». Її випущено на підтримку національної збірної з футболу на чемпіонаті Євро-2024. 

«Україно, вперед!»: Укрпошта випустила марку до Євро-2024-Фото 1

Сьогодні Укрпошта презентувала нову марку «Україно, вперед!». Її випущено на підтримку національної збірної з футболу на чемпіонаті Євро-2024, який розпочинається завтра у Німеччині. А вже 17 червня збірна України зіграє свій перший матч у цьому турнірі.

«Напевно, кожен українець пам’ятає, як 12 років тому Україна та Польща приймали найбільше футбольне змагання — Євро-2012. Найбільші стадіони країни у Донецьку, Львові, Харкові та Києві приймали легендарних футболістів. А місця на трибунах з неймовірною швидкістю заповнювалися футбольними фанами з усіх куточків світу. Футбольна ейфорія захопила навіть тих, хто був байдужим до цього виду спорту, та змусила несамовито вболівати за українську збірну. Сьогодні, попри повномасштабну війну, Україна продовжує демонструвати високі спортивні результати. Національна збірна завоювала путівку до Євро-2024 серед найсильніших команд Європи. Збірні U17 та U19 — на юнацьких Єврочемпіонатах. А на цьогорічних Олімпійських іграх у Франції відбудеться дебют олімпійської збірної з футболу», — розповіли в Укрпошті. 

Поштова марка «Україно, вперед!» — з круглою перфорацією. На ній зображений футбольний м’яч з логотипом Української асоціації футболу. М’яч символізує не тільки віру у перемогу України на футбольному полі, але й перемогу на полі бою. Марка випущена тиражем 560 000 примірників. Художник марки, конвертів, карток — Антон Хрупін, автор воєнного випуску «Вільні. Незламні. Непереможні». 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Укрпошта

Читайте також: УКРПОШТА ВИПУСТИТЬ НОВІ МАРКИ ДО ДНЯ ВИШИВАНКИ

Статті на тему