UA
RU

Український серіал «І будуть люди» з'явився на Netflix

Редагувати переклад

23 березня на стрімінговій платформі Netflix з'явився український драматичний серіал-епопея «І будуть люди».

Український серіал "І будуть люди" з'явився на Netflix

Серіал знято за однойменним романом Анатолія Дімарова 1964-68 років. Назва роману походить із вірша Тараса Шевченка «І Архімед, і Галілей»: «І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі».

Український серіал "І будуть люди" з'явився на Netflix

Дімаров задумав цей твір, як епопею про життя українців, починаючи з часів революції 1917 року і закінчуючи 60-ми роками. Але радянська цензура не дозволяла авторові розповідати про голод та репресії. Повну версію роману світ побачив вже за часів Незалежності — у вільній Україні.

Український серіал "І будуть люди" з'явився на Netflix

Серіал було створено у 2019 році. Його побудовано у формі саги. Через призму життя звичайних людей тут показані події минулого століття: Перша світова війна, російська революція, прихід радянської влади в Україну. Кожен герой серіалу сприймає ці події по-різному, але всіх іх об’єднує спільна історія. 

«І будуть люди» — не єдиний український фільм на стрімінговій платформі Netflix. Зокрема, тут можна подивитися серіал «Слуга народу», документальний фільм «Зима у вогні», фільми «Скажене весілля» і «Скажене весілля 2». Наприкінці березня на Netflix з’являться документальний фільм «Борщ. Секретний інгредієнт» з шеф-кухарем Євгеном Клопотенком та серіал «Спіймати Кайдаша».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: facebook / І будуть люди

Читайте також: NETFLIX ТА УКРАЇНСЬКА КІНОАКАДЕМІЯ ДАДУТЬ ГРАНТИ 48 УКРАЇНСЬКИМ КІНОПРОЄКТАМ ДЛЯ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ