UA
  RU

  40 речей, які потрібно зробити до 40 років

  Редагувати переклад
  Незалежно від того, на якому етапі ви знаходитесь, завжди є можливість для самовдосконалення.

  Здається, ніби до 40 років ви вже добре знаєте себе, свої звички та те, як керувати своїм життям. Навіщо ж тоді вам ці поради? Для того щоб взяти зі своїх 40 максимум! Подивіться на Вікторію Бекхем, Холлі Беррі, Єву Лонгорію та Гвінет Пелтроу. Ми впевнені, що ці жінки вам імпонують, то чому б не почерпнути в них пару мудрих порад? 

  1. Беріть від життя все та насолоджуйтесь кожним прожитим моментом.

  2. Дивіться на минуле з посмішкою — сумувати за ним безглуздо. 

  3. Перестаньте відкладати на потім покупку тієї самої сукні/поїздку в Париж/ремонт у квартирі. Беріть і робіть зараз!

  4. Турбота про себе - це не просто прийняти гарячу ванну і зробити маску. Це про те, як ви виглядаєте, як почуваєтеся і на кого або що витрачаєте час. 

  40 речей, які потрібно зробити до 40 років.

  @evalongoria

  5. Я рекомендую вам розставити пріоритети і почати з постановки цілей. Ви повинні знати, що зараз найважливіше у вашому житті, і зосередитися на цьому,

  - Єва Лонгорія.

  6. Думайте про своє життя так, ніби дивіться збоку. Саме тоді ви зрозумієте, за скільки речей ви повинні бути вдячні, і скільки у вас хорошого.

  7. На цьому життєвому етапі вам потрібно бути організованою та точно розуміти, що вам потрібно від життя. Тож заведіть планувальник.

  Читайте також: МЕТОДИКА SMART: ЯК ДОСЯГТИ СВОЄЇ ЦІЛІ

  8. Завжди будьте приємними та милими. Невеликі акти доброти мають велике значення.

  9. "Подорослішайте"! Упорядкуйте ваш бюджет, запишіться до тренажерного залу (або займіться спортом вдома), почніть харчуватися правильно та здорово. 

  40 речей, які потрібно зробити до 40 років.

  @victoriabeckham

  10. Спіть стільки, скільки можете, тому що коли у вас є маленькі діти, ви не можете насолодитися тривалим сном,

  - Вікторія Бекхем.

  11. Якщо з'являється можливість, яка лякає вас до жаху, скористайтеся нею. 

  12. Іноді деякі події не мають певної причини, щось відбувається просто так і не піддається раціональним поясненням. Коли ви це зрозумієте, жити стане легше. 

  13. Подорожуйте та відкривайте для себе світ. 

  14. Ви завжди шкодуватимете лише про одне — про те, чого не зробили. 

  40 речей, які потрібно зробити до 40 років.

  @januaryjones

  15. Заведіть блокнот. Ви можете використовувати його для різних цілей. У свій я записую огляди косметики, складаю списки, у тому числі і в продуктовий магазин, документую сни та смішні історії, які розповідає мій син, 

  - Дженьюарі Джонс. 

  16. Тренування завжди дозволять вам почуватися краще, чи це перший або сто перший день у залі. 

  Читайте також: ЗІРКОВІ ФІТНЕС-ІНСТРУКТОРИ ПОДІЛИЛИСЯ СЕКРЕТАМИ ЕФЕКТИВНИХ ТРЕНУВАНЬ

  17. Картинка, яку ви бачите на екрані має мало спільного з реальним життям. 

  18. Ви зможете все і завжди встигати, якщо навчитеся відволікатися від телефону. 

  19. Не нехтуйте знаннями старших поколінь, іноді сода може впоратися з плямою краще, ніж самий розрекламований засіб для виведення плям. 

  40 речей, які потрібно зробити до 40 років.

  @zoesaldana

  20. Підтримуйте інших жінок. Важливо, щоб вони не боялися тебе, приймали той факт, що ти смертна і старієш. Тільки так можна стати справжнім наставником для молодих жінок, 

  - Зої Салдана. 

  21. Позбавтеся всіх очікувань, які поклали на себе через інших людей. Те, що для них працює, не обов'язково спрацює і на вас. 

  22. Проводьте якнайбільше часу на свіжому повітрі. 

  23. Тяжка праця — гарний відпочинок. Не втрачайте себе в період з 9:00 до 18:00. Викладайтеся на 100%, але пам'ятайте про свої потреби. 

  24. Довге обмірковування здатне зіпсувати те, що могло бути хорошим досвідом. Не бійтеся інколи бути спонтанною. 

  40 речей, які потрібно зробити до 40 років.

  @gwynethpaltrow

  25. Я думаю, що дійсно важливо оточувати себе людьми, яких ви любите і які надихають вас. Тільки тоді ви почуваєтеся щасливою, впевненою та красивою, 

  - Гвинет Пелтроу. 

  26. Не зберігайте речі «на особливий випадок». Так, ця свічка занадто красива, щоб ставити її на стіл у будній день, так, це плаття занадто шикарне, щоб надіти його на побачення з чоловіком. А ви пам'ятаєте про тут і зараз? Ніхто не обіцяв нам завтра. 

  Читайте також: ВІД ДЖЕФФУ БЕЗОСУ ДО МІШЕЛЬ ОБАМИ: КРАЩІ КАР'ЄРНІ ПОРАДИ УСПІШНИХ ЛЮДЕЙ

  27. Відстань впливає на відносини з людьми ми хочемо цього чи ні. Так що будьте на зв'язку, інакше дійдете точки неповернення. 

  28. Навчіться слухати. Проникливі люди знають, коли слід промовчати та дозволити співрозмовнику поділитися своїми проблемами. Головне - це залишити свої міркування при собі. 

  29. Подумайте про всі конфлікти, які були у вас із родичами та друзями. Час затягує рани, тому будьте мудрішими і зробіть перший крок до примирення. 

  40 речей, які потрібно зробити до 40 років.

  @michelleobama

   30. Всі ми маємо сумніви в наших здібностях, у нашій силі і в тому, що це за сила. Моя порада жінкам полягає в тому, що ви повинні викинути ці думки з голови,

  - Мішель Обама.

  31. Дещо конкуренції нікому не зашкодить, але велика її кількість — тільки на шкоду. Перестаньте порівнювати себе з іншими і зрозумійте, що всі ми різні. 

  32. Якщо є щось, чого ви боїтеся кожного разу, коли це відбувається, придумайте спосіб зробити це тим, від чого ви отримуватимете задоволення.

  33. Крапелька страху має цілющу властивість. Коли ви вийдете зі своєї зони комфорту, то будете вражені тим, що відбувається навколо. 

  34. Ви те, що ви робите, а не те, що ви кажете, що робитимете. Припиніть відкладати виконання своїх цілей та почніть працювати над ними прямо зараз.

  40 речей, які потрібно зробити до 40 років.

  @halleberry

  35. Прямо сьогодні складіть список людей, які можуть вивести вас із вашої зони комфорту, подумайте про те, що, на вашу думку, ви не можете зробити, і створіть собі можливість це зробити,

  - Холлі Беррі.

  36. Коли ви відчуваєте, що нічого не досягли, огляньте в минуле. Що було з вами рік тому? А що є зараз такого, що тоді не було? 

  Читайте також: ЩОДЕННИК ВДЯЧНОСТІ: 5 РЕЧІВ, ПОТРІБНИХ ДЛЯ СТАРТУ

  37. Коли ви стаєте старшими, ви стаєте щасливішими. Ви на піку, коли у вас є становище у суспільстві, фінансова стабільність, міцна родина, а ще здоров'я. Із цим набором ви просто не можете не бути щасливою!

  38. Фіксуйте найкращі та приємні моменти, а в періоди смутку переглядайте ці фото чи записи та пам'ятайте, що не все втрачено, і попереду на вас чекає ще багато хорошого. 

  39. Відкривайте свої почуття. Нагадайте людям, чому вони важливі для вас, поділіться своїми страхами, невпевненістю та слабкостями. Завжди є хтось, хто зможе вас зрозуміти та підтримати.

  40 речей, які потрібно зробити до 40 років.

  gettyimages.com

  40. Я хочу нагадати людям, що не завжди найгламурніші двері — ваші двері. Я, звичайно, поняття не мала, що робота на фабриці в Італії стане моїми дверима,

  - Діана фон Фюрстенберг.

  Статті на тему