UA
RU

«Особиста безпека підлітків»: на «Дія.Освіта» вийшов новий освітній серіал

На платформі «Дія.Освіта» вийшов новий освітній серіал для підлітків. Він навчає тому, як захистити себе та розвинути необхідні життєві навички.

«Особиста безпека підлітків»: на «Дія.Освіта» вийшов новий освітній серіал-Фото 1

На платформі «Дія.Освіта» вийшов освітній серіал «Особиста безпека підлітків». Серіал запустили Міністерство цифрової трансформації спільно з «Клубом Добродіїв». За даними дослідження Unicef, 67% дітей в Україні віком від 11 до 17 років стикалися з проблемою цькування. Понад 80% українських підлітків уважають проблему насильства в стосунках актуальною. А понад 60% підлітків не знають, куди звертатися в таких випадках. Також зазначається, що 24% дітей стали жертвами булінгу, а 48% нікому про це не розповідали. 

Освітній серіал «Особиста безпека підлітків» навчає молодь встановлювати та захищати власні кордони. А також розповідає про те, з чого починається повага до себе, своїх почуттів та потреб. Мета серіалу — розказати підліткам, чому максимально круто бути собою. Навчити, як захистити себе онлайн та як діяти в разі кібербулінгу і кіберпереслідувань. Роз’яснити, що таке шеймінг і чому це — погано. 

«Булінг, кібербулінг, залякування, погрози, кіберпереслідування, насильство в житті та мережі — чому це все не ок і що із цим робити? У серіалі «Особиста безпека підлітків» ми розглянемо ключові ризики, які можуть трапитися з підлітками в реальному житті та мережі, а також розповімо, які життєві навички можливо прокачати, щоб протидіяти їм», — зазаначається на платформі. 

Спікеркою серіалу стала журналістка ютуб-каналу «Телебачення Торонто» Саша Гонтар. «Особиста безпека підлітків» складається з 10 серій. Після перегляду можна пройти фінальний тест та перевірити свої знання. Серіал також буде корисний для батьків і учителів

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Corinne Kutz / Unsplash

Читайте також: FUTURE PERFECT: В УКРАЇНІ СТАРТУЄ ПРОГРАМА З ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Статті на тему