UA
RU

«Навчання під час воєнного стану»: на «Дія.Освіта» вийшов безоплатний освітній серіал для вчителів

Редагувати переклад

На платформі «Дія.Освіта» вийшов безоплатний освітній серіал для вчителів «Навчання під час воєнного стану». Його мета — допомогти вчителям ефективно працювати в умовах війни. 

"Дія.Освіта" безоплатний освітній серіал для вчителів

На платформі «Дія.Освіта» вийшов новий освітній серіал. Його створили спеціально для вчителів, які навчають дітей під час війни. Через атаки рф на енергетичну інфраструктуру України 83% українських дітей були змушені навчатися онлайн. 78% учителів помічали професійне вигоряння в колег. 54% учителів відчувають вигоряння особисто. Такі дані були отримані в результаті дослідження Gradus Research. 

Новий освітній серіал «Навчання під час воєнного стану» допоможе зменшити негативний вплив війни на освіту. Його мета — допомогти вчителям ефективно працювати в умовах війни. А також — не допустити руйнівних наслідків для ментального здоров’я. В серіалі обговорюються такі теми: турбота про вчителів та учнів, робота з травмами, вправи для стабілізації психіки. Також тут розглядаються практики в укритті, робота зі штучним інтелектом та медіаграмотність.

Серед експертів серіалу екс-міністерка освіти та науки України Анна Новосад; дитяча психологиня, письменниця Тетяна Стус; учитель української мови та літератури, переможець премії Global Teacher Prize Ukraine 2021 Артур Пройдаков; учителька початкових класів Анастасія Бурова; учитель природничих дисциплін, фіналіст Global Teacher Prize 2021 Богдан Завидовський; авторка навчальних матеріалів з медіаграмотності IREX, учителька історії Олександра Розумієнко.

Серіал містить 12 серій. Після перегляду можна пройти тест та отримати сертифікат. Завдяки серіалу вчителям зарахується 0,1 кредита ЄКТС (Європейської кредитна трансферно-накопичувальної системи). Це можна використати під час підвищення кваліфікації. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Ryan Wallace / Unsplash

Читайте також: FUTURE PERFECT: В УКРАЇНІ СТАРТУЄ ПРОГРАМА З ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Статьи по теме