PLAYERSGETREADY випустили гру для тих, хто тримається. Чому вона потрібна кожному?

Щодня рівень стресу кожного з нас ставить нові рекорди. Відчуття невизначеності чи страх за майбутнє постійно намагаються вибити з ритму життя і похитнути психологічний стан. Хтось відволікається скролінгом відео замість новин, а хтось сидить в чатах з друзями, щоб відновити сили і знову повернутися до звичних справ.
PLAYERSGETREADY випустили гру для тих, хто тримається. Чому вона потрібна кожному?-Фото 1

Фото: instagram.com/playersgetready

Саме тому PLAYERSGETREADY випустили гру для тих, хто тримається. Вона допоможе знайти опору в собі і людях поруч, в тих, хто розуміє і розділяє досвід, який ми здобуваємо як суспільство. Гра допоможе краще зрозуміти стан і реакції на стрес як свій, так і оточуючих для того, щоб залишитися об’єднаними і турботливими один до одного. Щоб кожен мав доступ до цього інструменту, PLAYERSGETREADY зробили гру благодійною – завантажити її можна безкоштовно на сайті.

“Ми продовжуємо слідувати своїй місії: привертати увагу до ментального здоров’я людей, а турботу про нього робити нормою для суспільства. Саме тому  PLAYERSGETREADY вже випустили універсальні психологічні ігри, версії для друзів, пар, дітей та батьків і навіть для себе. І тепер запускаємо нову гру, присвячену важливості соціальної підтримки. Де б ви не знаходились, в Україні чи за кордоном, важливо приділяти увагу своєму емоційному стану. Тож це наш спосіб зробити внесок у підтримку українців та їхнього психологічного стану”, – зазначає співзасновниця PLAYERSGETREADY Соломія Чумак.

PLAYERSGETREADY випустили гру для тих, хто тримається. Чому вона потрібна кожному?-Фото 2

PLAYERSGETREADY випустили гру для тих, хто тримається. Чому вона потрібна кожному?-Фото 3

Фото: instagram.com/playersgetready

Гра містить 25 карток із запитаннями, які допоможуть проговорити свої переживання з близькими людьми. Розділити власний досвід і емоції з іншими гравцями, відчути себе побаченим, почутим, важливим і без засудження. Зокрема, в Грі для тих, хто тримається, ви знайдете запитання про способи саморегуляції, опори, важливі спогади, та поради собі і один одному.

Усі питання підготовані психотерапевткою Юлією Гайдай і можуть стати додатковим інструментом турботи про власний психологічний стан.

“Українці щодня проживають травмуючий та складний досвід. Тому потребують особливої уваги до свого ментального стану. “Гра для тих, хто тримається” допоможе прислухатися до себе, проговорити власний досвід і знайти підтримку серед рідних та близьких. У грі підібрані різні запитання: від загальних про переживання в моменти напруги до більш особистісних про зміни, страхи та мрії. Це дає змогу розділити свій досвід з іншими, зрозуміти що людина не самотня в своїх переживаннях”, – додає співзасновниця Юлія Гайдай.

Онлайн-версія гри доступна для всіх охочих на сайті Playersgetready.

Читайте також: СОЦІАЛЬНИЙ ГРУМІНГ: КОЛОНКА ПСИХОЛОГА 

Статті на тему