UA
  RU

  Чому TikTok не варто вважати місцем (лише) для деградації та підлітків

  Редагувати переклад
  Не варто недооцінювати TikTok. Навіть найвибагливіші користувачі знайдуть для себе щось цікаве. 
  Чому TikTok не варто вважати місцем (тільки) для деградації та підлітків.

  @brittanyxavier

  TikTok, як і більшість соціальних мереж, вважається місцем для мемов та підлітків. Навіть люди, які ніколи не завантажували програму, чомусь переконані в його марності. Спробуємо довести, що це не так. 


  Читайте також: Стильні прийоми з TikTok, які варто взяти на озброєння

   


  Популярність TikTok

  TikTok неспроста найпопулярніший додаток на сьогоднішній день. Понад 500 мільйонів користувачів з усього світу, крім тих країн, де воно з недавніх пір заборонено, використовують його для обміну короткими відео на різні теми. Після закриття колись популярної програми Vine (звідси і назва для смішних роликів — війни) вона зайняла вільну нішу і буквально захопила ринок. 

  А чому мені трапляються саме такі відео?

  Чому TikTok не варто вважати місцем (тільки) для деградації та підлітків.

  @alexandrapereira

  Алгоритм соцмережі все ще мало вивчений і незрозумілий як для користувачів, так і для працівників медіаіндустрії. Рекомендовані відео у стрічці залежать від ваших інтересів, лайків та інших взаємодій із роликами. Наприклад, якщо вам не подобається, що трапляються тільки дурні меми, найімовірніше, ви ставили лайки на щось подібне, тому модератори пропонують вам їх у стрічці. Тому не варто звинувачувати саму соцмережу, адже саме ви стаєте мірилом контенту для себе.  

  Якщо ви більше не хочете бачити ролики на подібну тему, затримайте палець і виберіть пункт «не цікаво». Так само можна блокувати появу роликів з певним звуковим супроводом, якщо воно вам неприємне. 


  У кожного користувача стрічка заточена під його інтереси. Наприклад, у когось вона складається з улюблених блогерів, з акторами із серіалів, які нещодавно були переглянуті, роликів про кіно, музику, а у когось із мемов, кумедних відео про тварин чи бьюті-лайфхаків.

  Чому TikTok не варто вважати місцем (тільки) для деградації та підлітків.

  @camilacoelho

  Творчість 

  Якщо ви любите робити макіяж, шити іграшки, переробляти старий одяг і взагалі будь-що, дерзайте TikTok! Будь-яка ніша знайде своїх шанувальників, варто лише ризикнути та не боятися. 

  Читайте також: Як розкрутити Instagram: секрети популярності в соцмережі  Монтаж 

  Ролики з монтажем, гідним кінопремій, не рідкість для TikTok. Багато талановитих користувачів використовують саме цей майданчик для пошуку поціновувачів своєї творчості, а не інші платформи на зразок Youtube. А причина задоволена проста — у TikTok простіше знайти «свою» аудиторію, адже все залежить насамперед від реклами.

  Користувач з ніком _ethanf знімає майже готові кінопродукти, які легко уявити десь на Netflix. Багато користувачів так і пишуть у коментарях: «Чому це досі не фільм чи серіал?».


  @_ethanf

  I am happy to announce що після Giving мій dad a vibe check, he has successfully passed!! ## fyp ##aesthetic ##vibecheck

  ♬ Gap in the Clouds by Yellow Days - _ethanf


  Естетика

  Для справжніх естетів, які прийшли в TikTok не заради мемов та котів, тут є що подивитися. Багато хто знімає дивовижні ролики навколишнього світу (дуже актуально, коли ми всі забули, що таке подорожі!), хтось ловить на камеру природні явища, а хтось себе в естетичному кадрі. Подивіться для початку щось із цього: 

  @robert.juhnke

  Where should I travel next?🌍 My Insta is way cooler: @robert.juhnke ##tiktokdeutschland ##jordan ##подорожі

  ♬ Jaymes Young – Infinity – favsoundds

  @israel.films

  I need to stop making sad відео

  ♬ All i want - _sad.soundds

  Читайте також: Як брендам поводитися в Instagram, Facebook, YouTube, Telegram та TikTok

  Місце, де можна проявити себе 

  Одна з дівчат, на яку я підписана TikTok, шиє іграшки. Замовники дають їй референс, наприклад, зробити логотип їхнього бренду. Завдання, звичайно, із зірочкою, але в неї це виходить, а завдяки демонстрації процесу в соцмережі у неї з'являються нові й нові замовники.

  @ananastasun

  Дякуємо за 50к! Люблю дуже! ##рекомендації ##шьюсама ##іграшкиУкраїна

  ♬ What If (I Told You I You You) — Johnny Orlando & Mackenzie Ziegler

  А про радіо у TikTok чули? Хлопець записує ролики про популярні треки, які багато хто з нас чув, але не знаю, хто їх виконує. Все супроводжується коментарями у тему та естетичною зйомкою. Колись він мріє отримати роботу на реальному радіо, а передплатники лише раді, що він освоїв саме інтернет-платформу. 

  @boykofm

  Відео триває 55 секунд, у ньому 5 крутих треків та караоке ##Tiktokfm ##поемразом ##радіо

  ♬ Plain Jane REMIX — A$AP Ferg

  Читайте також: Як завоювати TikTok різним поколінням: розповідають українські знаменитості

  цінності 

  Як і в будь-якій соціальній мережі, TikTok є місцем і буллінгу, і токсичним користувачам, але ком'юніті тут теж формуються. Дівчата знімають відео про фетшеймінг, а в коментарях їх підтримують і пишуть компліменти, вони розповідають про пережите насильство або агресивні спроби протилежної статі познайомитися, а інші співчувають і кажуть, що кожна хоч раз переживала подібне. 

  Статті на тему