UA
RU

Президент і перша леді України зустрілися з королівським подружжям Швеції і Королевою Данії

Президент і перша леді України зустрілися з Королем Швеції Карлом XVI Густавом та Королевою Швеції Сільвією, а також з Королевою Данії Маргрете ІІ

Президент і перша леді України зустрілися з королівськими подружжям Швеції та Королевою Данії-Фото 1

У суботу, 19 серпня, у межах візиту до Королівства Швеція Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська зустрілися з Королем Швеції Карлом XVI Густавом та Королевою Швеції Сільвією. Володимир Зеленський розповів про наслідки війни, розв’язаної рф проти України, та подякував Швеції за підтримку і допомогу:

«Високо цінуємо потужну допомогу Швеції за всіма можливими напрямами. Це вагомий внесок у боротьбу українців за свободу та європейське майбутнє».

Президент і перша леді України зустрілися з королівськими подружжям Швеції та Королевою Данії-Фото 2

21 серпня відбулась аудієнція Президента України Володимира Зеленського та першої леді Олени Зеленської у Королеви Данії Маргрете II та у членів королівської родини — Кронпринца Фредеріка та Кронпринцеси Мері. Президент подякував данському народу, уряду й парламенту за гуманітарну, фінансову та військову допомогу. А також за особисту підтримку з боку королівської родини гуманітарних зусиль данських і міжнародних організацій, які працюють в Україні. Зокрема Данія допомогає у відновленні українських шкіл, лікарень, бомбосховищ, водо-, тепло- й енергопостачання.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Офіс Президента України

Читайте також: ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ З КОРОЛЕМ ЧАРЛЬЗОМ ІІІ

Статті на тему