UA
RU

Про що жінка мовчить: Соломія Вітвіцька, телеведуча

Редагувати переклад
Телеведуча з активною життєвою позицією Соломія Вітвіцька згодилася з нами поговорити, що личити, а що ні сучасним жінкам та чоловікам.

Соломія Вітвіцька

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Ніколи не мовчіть про свої проблеми, вам прийдуть на допомогу, завжди варто про неї просити. Негаразди роблять нас уразливими та водночас сміливими. Коли ти ділишся проблемами чи ситуаціями, що переживаєш, це допомагає не тільки тобі, а й іншим. Адже у твоєї історії хтось може дізнатися собі і знайти відповідь як упоратися з тією чи іншою проблемою.

Ніколи не мовчіть, якщо знаєте та бачите, що когось ображають. Допомагайте. Завжди. Це дуже важливо.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Минулої суботи після насиченого робочого тижня вдома провела вечір у суцільному мовчанні у компанії з Бредом Піттом за переглядом фільму “Одного разу у Голлівуді”.

Взагалі, подібні вечори не про мене, бо я люблю з кимось поспілкуватися, обговорити як пройшов робочий день, пожартувати. Та іноді навіть супер екстраверту, як я, хочеться насолодитися тишею або поринути у свої думки, не промовивши жодного слова.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Зварю собі регулярно. Особливо, коли надто емоційно реагую на несуттєві речі чи надто експресивно щось розповідаю. Та, безумовно, у житті дуже важливо налаштовуватись на позитив. Тому час від часу підбадьорюю і хвалю собі. Наприклад, можу сказати, що гарно виглядаю у тому чи іншому образі або просто посміхнутися своєму відображенню у зеркалі, — це піднімає настрій на весь день!

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Безперечно, все, що людина створює з любов'ю і гарними думками, можна назвати красивою річчю. Особливо якщо це призначено особисто для тебе. А ще наші світлі думки про мрії неймовірно красива річ, чи не так?

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Однозначно переміщатися у просторі та годині! Сьогодні це дуже актуально і потрібне. Тільки уявіть скільки вільних годин можна було б зекономити! До того ж, я обожнюю подорожувати не тільки за кордоном, а й у різних куточках України — і зараз шукаю цікаві місця для зимового відпочинку! Та в нинішньому робочому графіку щодня по два ефіри, не маю багато годин на мандрі. Тож вміння миттєво долати відстані мене б дуже виручило!

PS Моя подруга, у якої я минулого року гостювала у Малайзії, тепер переїхала до Коста-Ріки. І на моїй карті бажань з'явилася нова мрія!

Соломія Вітвицька 1

Читайте також: АРГУМЕНТ: ЖАН ГРИЦФЕЛЬДТ, ДИЗАЙНЕР

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Завжди з теплими емоціями згадую Міс Доброї Надії. У 2019 році в Посольстві України у ПАР відбулася презентація фотовиставки соціального мультимедійного проекту «Переможці». Це проект про ветеранів АТО та паралімпійців, які втратили частини тіла, та не втратили сили духу, я його куратором. Пам'ятаю, з героями Переможців — разом прилетіли на подію — ми вирушили підкорювати Південну Африку. До цих пір надихаюся спогадами, як наші герої на протезах піднімалися на Міс Доброї Надії. Це скелястий міс, який є найбільш крайньою точкою на південному заході Африки, місцем, де стикаються один з одним два океани. Там дуже гарна та романтична атмосфера.

Але ніколи не забуду, як ми тікали від диких обезьян, які активно крали речі у всіх туристів навколо.сміється ). 

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Складно сказати, а ще важче оцінювати окремо чоловіків і жінок. Всі ми різні і рівні. Та, якщо говорити про якусь суб'єктивну оцінку, як на мене, чоловікам усі години личило, коли вони виявляють свої джентльменські манери. А жінок не дуже прикрашають емоційні громадські висловлювання. Та це безумовно стосується всіх.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі шкодуєте про це?

Моя мама Світлана Вітвіцька дуже хотіла і радила мені після дев'ятого класу вступити до Львівської академії ім. Івана Труша навчатися на художника. На той час я не віднеслася до цього досить серйозно і тоді ще не могла залишити своє професійне напрямок. Продовжила навчатися у школі, а згодом вирішила вступати на журналістику до Львівського національного університету ім. Івана Франка. Проте, якби послухала мамину пораду, не знаю чи щось змінилося б зараз… Мій однокласник Олег Жежель — засновник гурту Kazaky — пішов таки навчатися до цієї академії, але врешті-решт почав танцювати! Щось мені підказує, що і мене б життя все одно повернуло до журналістики і телебачення (сміється ).

Соломія Вітвицька 2

Читайте також: #BOOKSHELFY: ГАННИ ЗАВАЛЬСЬКОЇ, СПІВАЧКИ І ПОЕТЕСИ

Краса якої всесвітньо відомої зірки здавалася вам перебільшеною? І, наоборот, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Краса всіма улюбленого Леонардо Ді Капріо здавалася мені перебільшеною. Мені подобається британський актор Том Хіддлстон. Круто, що він знімається не лише в гарних образах, а й грає й негативні ролі. Не боїться виглядати в кадрі не гарним та іноді навіть відлякувати. Взагалі я думаю, що не потрібно оцінювати зовнішність і привабливість інших людей. Навіть якщо ми говоримо про відомих людей, яких обговорюють та аналізують до останніх дрібничок.

Чим пахне щастя?

Однозначно бабусиним домашнім борщем змалку. Назавжди в пам'яті безтурботне літо після завершення шкільного року, коли ти міг цілий день гуляти на вулиці з друзями. Ми обожнювали грати в КВК прямо на подвір'ї: збирали команди і влаштовували змагання. А ще я навчала своїх подружок акробатиці! В обід бабуся завжди кликала нас із братом поїсти її борщу з пампушками. Теплі та приємні спогади.

Фото: Тетяна Бундзіло, стиль: Олена Бабенко

Статті на тему