UA
RU

Програми про війну в Україні отримали Emmy

Редагувати переклад

Програми про війну в Україні від журналістів із Великої Британії і Туреччини отримали міжнародні премії Emmy в номінаціях «Новини» і «Поточні події».  

Програми про війну в Україні отримали Emmy-Фото 1

Програми про війну в Україні отримали міжнародні премії Emmy. В номінації «Новини» нагороду вручили сюжету «Битва за Бучу та Ірпінь» британського телеканалу Sky News.

«У сюжеті розповідається про початок жорстоких боїв за Бучу та Ірпінь 5 березня 2022 року, коли російські війська намагалися оточити Київ. Цивільних жителів обстрілювали. У багатьох не залишалося вибору, окрім як втекти. А інші, включно з журналістами Sky News, були мішенями в своїх автомобілях», — розповіли організатори премії. 

Цю нагороду отримав й український журналіст і режисер Азад Сафаров. Вже півтори роки він співпрацює зі Sky News як продюсер в Україні. Азад Сафаров розповів у соцмережах, що переможця у категорії «Новини» обрали з поміж 2600 заявок медіа з усього світу і 4 номінантів-фіналістів.

Програми про війну в Україні отримали Emmy-Фото 2

Міжнародну премію Emmy в номінації «Поточні події» отримав фільм «Щоденники війни в Україні» виробництва турецького суспільного мовника TRT World. 

«За законами війни, цивільне населення має бути захищене. Але в Україні, люди були під прицілом. Фільм показує жорстокість російської окупації, яка розкривається після того, коли російські війська відступають. Звільнені території стають місцем злочину. Деяких людей вони вбили, деяких залишили вмирати. Інших катували або тримали в полоні», — описали фільм організатори Emmy. 

Також організатори наголосили, що міжнародна премія Emmy надає можливість відзначати мужній і важливий труд. Воєнні журналісти виконують свою роботу щодня, незважаючи на серйозні ризики.  

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: International Emmy Awards

Читайте також: ФІЛЬМ «20 ДНІВ У МАРІУПОЛІ» ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ УКРАЇНУ НА ПРЕМІЇ «ОСКАР»

Статті на тему