UA
RU

Chloé та Atelier Jolie створять сталу капсульну колекцію

Редагувати переклад

Модний бренд Анджеліни Джолі Atelier Jolie і французький Модний дім Chloé працюватимуть разом над капсульною колекцією прет-а-порте. 

Chloé та Atelier Jolie капсульна колекція

У травні американська акторка Анджеліна Джолі оголосила про створення власного модного бренда Atelier Jolie. Це ательє, де кожен бажаючий зможе втілити у життя власні ідеї. В ательє не буде креативного директора. Замість нього головні посади займуть професійні кравці. А весь одяг планують шити із вінтажних та стокових тканин.

Chloé та Atelier Jolie капсульна колекція

Першим партнером сталого бренда Atelier Jolie став сталий Модний дім Chloé. Разом із творчим колективом ательє креативна директорка Chloé Габріела Херст і Анджеліна Джолі створять капсульну колекцію прет-а-порте. Партнери так коментують новину: 

«Капсульна колекція Chloé x Atelier Jolie висвітлює справжні зв’язки між жінками та виконує відповідні зобов’язання обох брендів щодо покращення соціальної та екологічної сталості з більшою прозорістю та підзвітністю». ​

Chloé та Atelier Jolie капсульна колекція

Наразі відомо, що у капсулі зроблять акцент на вечірньому вбранні. Також там будуть класичні речі із гардероба Анджеліни Джолі. Над колекцією працюватимуть спільно з соціальними підприємствами. Одяг шитимуть із стокових тканин. Це принципи, за якими працює Chloé. До речі, у цього Модного дому є важливий екологічний сертифікат B Corp. Також у Chloé ввели цифрову систему, що дозволяє відстежити повну історію кожної речі. Для Джолі це стало вирішальним фактором:

«Дуже мало люксових марок мають сертифікати B Corp. Для мене було важливо працювати з Chloé, одним із перших люксових брендів, який його отримав. І було честю працювати з Габріелою Херст. Я сподіваюся, що всі жінки почуватимуться комфортно та красиво в цих вбраннях. Свої прибутки від колекції я інвестую у навчання для кравців і ремісників в Atelier Jolie».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Atelier Jolie, Instagram / Chloé, Instagram / Gabriela Hearst

Читайте також: АНДЖЕЛІНА ДЖОЛІ ЗАКЛИКАЛА БЕЗПОСЕРЕДНЬО ДОПОМАГАТИ УКРАЇНІ