UA
RU

Щось по-українськи: Андре Тан запустив sustainable-бренд, а виручені кошти підуть на підтримку ЗСУ

Редагувати переклад

Щоб відновлювати українську економіку та підтримувати армію, Андре Тан запустив новий екологічний бренд.

Життя не стоїть на місці і це доводять українські дизайнери. Так, Андре Тан запустив новий екологічний бренд унісекс одягу.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від RDNT-brand born during the war (@rdnt_store)

Називається він RDNT-brand, абревіатура від слова Radiant, що в перекладі з англійської “сяючий”. Головною “фішкою” бренду стало те, що всі моделі зроблені з інноваційної екологічної тканини, яка була створена з переробленого пластику. По дотику вона нагадує бавовну, але краще виводити вологу та зберігає тепло.

У першу колекцію In the water увійшли об'ємні худі, жакети, легінси та велосипедки, а також футболки, кроп-топі та джинси. Усі вони виконані у трендових яскравих кольорах, а також “принозані” дизайнерським принтом – водною гладдю та мотивуючими написами.

Ще однією відмінною рисою бренду є те, що він агендерний, тобто моделі не діляться на чоловічі чи жіночі. Також дизайнер пропонує парні образи, які, так само є унісекс.

Читайте також: Колекція нагрудних платків від Indposhiv. На створення принтів надійшли воєнні фотографії, які пам'ятає кожен українець

Нова колекція вже доступна на сайті RDNT-brand, а кошти, які будуть отримані від продажу одягу, підуть на підтримку української армії.

 

Статті на тему