UA
RU

Valentino розширює вінтажний проєкт

Редагувати переклад

Valentino розширює вінтажний проєкт Valentino Vintage. Модний дім збільшує кількість партнерів і залучає школи моди у Мілані, Токіо, Нью-Йорку, Парижі, Лондоні, Лос-Анджелесі та Сеулі.

Valentino розширює вінтажний проект-Фото 1

Проєкт Valentino Vintage розпочався у жовтні 2021 року. Тоді власникам вінтажних речей Valentino пропонували мінятися. Вони віддавали вінтаж до відібраних брендом секонд-хендів, а натомість отримували кредит в магазинах на нові колекції марки. 

Valentino розширює вінтажний проект-Фото 2

Минулого року Дім Valentino віддав колекцію вінтажу і одяг зі своїх архівів до магазинів-партнерів, які продають вінтажні речі. Для цього було відібрано чотири секонд-хенда у Мілані, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі і Токіо.

Valentino розширює вінтажний проект-Фото 3

Зараз Valentino збільшили кількість партнерів до семи. Тепер авторизований вінтаж можна придбати у таких магазинах: Madame Pauline у Мілані, The Vintage Dress у Токіо, New York Vintage у Нью-Йорку, The Plaisir Palace у Парижі, Rellik у Лондоні, Recess у Лос-Анджелесі та Janemarch Maison у Сеулі.

Valentino розширює вінтажний проект-Фото 4

Також бренд розпочав співпрацю з освітніми платформами та школами моди, дизайну і мистецтв. Планується об’єднати студентів з понад 30 навчальних закладів. Valentino пожертвує по п’ять вінтажних образів кожній зі шкіл, а також організовуватиме тематичні івенти.

Valentino розширює вінтажний проект-Фото 5

Партнерство підтвердили школа дизайну Parsons у Нью-Йорку, коледж мистецтв і дизайну Otis в Лос-Анджелесі, Central Saint Martins в Лондоні, IED у Мілані, Coconogacco в Токіо, Institut Français de la Mode в Парижі, ESMOD в Сеулі.

Valentino розширює вінтажний проект-Фото 6

Проєкт Valentino Vintage — частина плану сталого розвитку компанії. Бренд відмовився від хутра та альпаки, виготовляє кросівки із перероблених елементів і планує вимикати світло у своїх магазинах після 22:00.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Valentino

Читайте також: J.CREW ЗАПУСКАЄ РІСЕЙЛ-ПРОГРАМУ

Статті на тему