Edit page title Модні виставки Парижу, які варто відвідати у 2023 році.
Edit meta description Модні виставки Парижу, які варто відвідати у 2023 році - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Модні виставки Парижу, які варто відвідати у 2023 році.

Для всіх хто цікавиться модою та мистецтвом наш спеціальний кореспондент з Парижа Ольга Козакпідготувала гід по діючих виставках. 

 

Dior-expo-Photo Olga Kozak

Фото: Olga Kozak

Ретроспектива бренду Dior

Сценографічний маршрут експозиції занурює нас у світ знаменитого французького будинку моди, створеного у 1946 році Крістіаном Діором. Галерея, яка займає майже 2000 м², розташована у самому серці Парижа за історичною адресою на авеню Монтень. Там, де народжувалися культові колекції великого кутюр'я, зараз представлені найяскравіші творіння відомого бренду: одяг, аксесуари та парфуми. 

La Galerie Dior

Постійна діюча виставка

Модні виставки Парижу, які варто відвідати у 2023 році.

Фото: Olga Kozak

Золото у колекціях Ів Сен-Лорана

Монотематична подорож демонструє любов кутюр'ї Ів Сен-Лорана до золотого сяйву через шалене розмаїття орнаментів, багатства тканин та металу. У залах представлено близько сорока нарядів із кутюрних та колекцій прет-а-порте: від найперших ґудзиків на жакетах 1966 року до золотих суконь у паєтках, оригінальних металевих пасків та ювелірних прикрас до яких торкалася рука відомого французького майстра.  

Музей Іва Сен-Лорана 

До 14 травня 2023

LouisVuitton-expo-Photo Olga Kozak

Фото: Olga Kozak

Творчі колаборації Louis Vuitton

Безкоштовна виставка LV DREAM запрошує відвідувачів у захопливе подорож, що розкриває історичну та сучасну художню співпрацю французького модного будинку Louis Vuitton, заснованого у 1854 році. LV DREAM – це абсолютно новий культурний та кулінарний простір, що складається з дев'яти інтерактивних виставкових залів, які пропонують панораму оригінальних робіт бренду та митців. На місці працює сувенірний магазин, шоколадна лавка та кафе де можна скуштувати солодкі витвори Максима Фредеріка, шеф-кондитера паризького ресторану Cheval Blanc.

LV Dream

До 15 листопада 2023

Alaïa-expo-Photo SylvieDelpech

Фото: SylvieDelpech

Дує фотографа та дизайнера

Фонд Alaïa згадує співпрацю між франко-туніським модельєром Аззедіном Алайя та американським фотографом Артуром Елгортом. Це творческий діалог між двома художніми світами, де в оригінальній сценографії відвідувач відкриває світлини фотографа та одяг дизайнера. Культові, позачасові фотографії, які стали невіддільною частиною модної іконографії кутюр'є, а також конфіденційніші кадри складають цю невелику, але унікальну експозицію в Парижі.

Fondation Alaïa

До 20 серпня 2023 року

80-expo-Photo Luc Boegly

Фото: Luc Boegly

Ексцентричні 80-ті роки 

Музей декоративного мистецтва святкує 1980-ті роки у Франції великою тематичною виставкою. Організатори зібрали культові предмети декору, меблів, модні вбрання, плакати, фотографії, кліпи, обкладинки платівок та інші експонати, через призму яких можна простежити шалене десятиліття політичного та мистецького перелому у сферах моди, інтер'єрного та графічного дизайну.

Musée des arts décoratifs

До 16 квітня 2023

 

Статті на тему