#STAYATHOME: Христина Соловій

Marie Claire закликає всіх бути усвідомленими в цей складний кризовий для світу час! Разом із відомими людьми ми нагадуємо, як важливо самоізолюватись, щоб не стати жертвою COVID-19 та не наразити на небезпеку інших.

#STAYATHOME: Христина Соловій-Фото 1

— Чому ви обираєте самоізоляцію та закликаєте до цього інших?

— Я спостерігаю багато зневажливих поглядів щодо потрібності самоізоляції. Проте переконана, що таким чином ми маємо шанс проявити свідомість і відповідальність, не наражати на небезпеку себе та оточуючих і не допустити такого спалаху пандемії, як в інших країнах Європи, де люди віднеслись до самоізоляції легковажно.

— Як ви проводите час в самоізоляції?

— Я інтроверт, тому мій спосіб життя не надто змінився. Вдень багато читаю, слухаю музику і дивлюсь кіно. Ввечері працюю над новим альбомом у студії.

Читайте також: Почему важно придерживаться карантина и не выходить из дома


#STAYATHOME: Христина Соловій-Фото 2

— Який фільм/серіал порадите подивитись на карантині?

— Нещодавно у мережі з‘явився фільм талановитої української режисерки Марисі Нікітюк «Коли падають дерева». Я бачила його у кінотеатрі, але зараз рекомендую усім до перегляду. Також раджу подивитися серіали Breaking Bad та Black Mirror.

— Яку книгу варто прочитати на карантині?


— Мені дуже подобається перечитувати «Декамерон» Джованні Бокаччо і «Зачаровану гору» Томаса Манна. «Декамерон» — невмируща класика середньовіччя, зараз особливо співзвучна із сьогоденням. За сюжетом компанія чоловіків і жінок залишають охоплене чумою місто, оселяються на заміській віллі і протягом десяти днів розповідають сотню цікавих і повчальних новел, які утворюють таку собі енциклопедію людських стосунків.

#STAYATHOME: Христина Соловій-Фото 3

У «Зачарованій горі» Ганс Касторп приїздить навідати кузена у санаторій, розташований в Альпах для хворих туберкульозом. Героя поступово заворожує неспішна плинність життя у санаторії і знайомства з пацієнтами, котрі втілюють різні сторони сучасної свідомості.

Читайте також: Книга місяця: «Я, Ніна» Яніни Соколової про рак та жіночу силу

— Назвіть пісні, які зараз на повторі.

No Time to Die — Billie Ellish

XYLO — America

Love is Blindness — Jack White

Концерт для фортепіано No 23 Моцарта

— Як краще провести час із собою?

— Це час подумати про важливі речі, про тих, хто поруч, і кого нема. Час розставити пріоритети. Подумати, що важливо для вас і як можна розвиватися в цьому напрямку. Я б починала з цього. Але найважливіше — цінувати свій час і випадково не провалитися у прокрастинацію.

— Як краще провести час із сім’єю?

— Якщо ви, як і я, зараз далеко від своїх рідних, то дзвоніть їм частіше. Якщо ж разом, то потіште найближчих чимось приємним, здивуйте смачною стравою. Подивіться разом кіно або розповідайте історії. У всі найважчі часи люди розповідали історії або створювали свої. Це я люблю найбільше.

Читайте також: Как не рассориться с близкими во время карантина

#STAYATHOME: Христина Соловій-Фото 4

— Яку справу збираєтеся закінчити на карантині?

— Мені пощастило з умовами у студії звукозапису, тому я продовжую роботу над альбомом і сподіваюся, що мені вдасться зробити найважливіше для цього.

Фото: Олена Божко

Статьи по теме