Здоровий сон – запорука підтягнутої фігури! Але буває таке, що просто не виходить фізично висипатись. Як схуднути в такому разі?
Таке питання, напевно, ставила себе кожна третя дівчина з насиченим графіком, яка не може спати 8 годин, щоб збалансувати свій метаболізм і стрімко втрачати вагу. Але вихід є і ми розповімо, як правильно допомогти собі досягти здорового схуднення.
Якщо ви займаєтеся в тренажерному залі, тоді ви повинні були відчувати, наскільки іноді важко даються фізичні навантаження, якщо не виспишся. Високоінтенсивні інтервальні тренування активують жирозапальні процеси, але вимагають величезних витрат енергії. Підвищується вироблення гормону стресу кортизолу, а його й так надто багато у вашому напівсонному втомленому тілі. У результаті інтенсивні спортивні заняття не принесуть користі, а призведуть до виснаження.
Читайте також: СПОРТ-РЕЖИМ: 6 ВАЖЛИВИХ МОМЕНТІВ, ЩОБ НЕ ПРОПУСКАТИ ТРЕНУВАННЯ
Вам потрібно полегшити свої тренування, наприклад, зменшити кількість підходів або використовувати легші штанги та гантелі. А краще замінити виснажливі тренування на більш світлі види спорту, наприклад, біг, плавання в басейні або катання на велосипеді. Таким чином, можна спалити достатню кількість калорій і прокачати всі м’язи.
Через те, що організм не встигає відпочити за ніч, йому потрібно більше енергії. Це не означає, що необхідно з’їдати порцію якомога більше, навпаки, намагайтеся, розбити її на три прийоми їжі. Харчуйте дрібно, але часто. Намагайтеся звичних три прийоми розділити на 5-6 разів і їсти кожні 2-3 години. Таким чином, шлунок постійно буде зайнятий переробкою їжі і ви не відчуватимете постійного голоду та нездужання.
Стати стрункою без фізичних зусиль не дуже просто. Дієта призводить до втрати жирового прошарку, але не особливо ефективно. Справа в тому, що м’язова тканина залишається в’ялою. В результаті ви станете худою, але безформною. Щоб уникнути цього, робіть зарядку вранці і хоча б 10 хвилин на день приділяйте тренуванням. Не треба напружуватись, працювати на межі сил. Досить виконувати вправи із середнім навантаженням, коли зручно тренуватися та розмовляти.
Читайте також: ОСНОВНІ ПРАВИЛА «СУШКИ» ТІЛА ДО ЛІТА
Пам’ятайте, що хронічне недосипання тягне за собою багато неприємних наслідків, особливо це стосується апетиту. Коли організм відчуває втому, він починає вимагати поповнити запас енергії та найчастіше під рукою або фаст-фуд, або нездорова їжа. Простежте, щоб у вас у холодильнику завжди зберігалося куряче або індиче м’ясо, овочі та фрукти, а також каші та горіхи. З цих продуктів легко приготувати швидке перекушування і не шкодити своїй фігурі.
Тілу потрібні жири, клітковина, білок. Їх багато в горіхах, варених яйцях, овочах із хумусом. З солодкого вибирайте фрукти, намагайтеся їсти їх до обіду.
А взагалі, спробуйте більше відпочивати та дотримуватися збалансованого раціону харчування.