Закрити
UA
Краса

5 токсичних думок, через які ми боїмося йти до тренажерної зали

Поділись:

posts-to-db-Фото 1

Перш ніж ми вирішуємо піти в зал, нас починають долати сумніви та комплекси. Через них робота над тілом відкладається до кращих часів та роками ми не переступаємо поріг спортивної зали. Незручність і сором – це найменше, з чим стикаються люди, які починають заняття спортом. Розбираємось, як позбутися токсичних думок і наскільки вони виправдані. 

Читайте також: Instagram-акаунти, які надихнуть вас на заняття спортом

 

1. На мене всі дивляться із засудженням 

Звичайно, а ще обговорюють ваші форми, критикують техніку виконання вправ і не розуміють, як можна ходити в такому одязі. Повірте, люди приходять до зали не для того, щоб подивитися на когось або попліткувати прямо за вашою спиною, головна мета кожного — потренуватися. Щоб не почуватися вразливим, виберіть комфортний зал – невеликий, з меншим потоком людей та затишною обстановкою. Не купуйте абонемент відразу, візьміть пробне заняття і подивіться, чи підходить вам зал. 

posts-to-db-Фото 2

2. Я не знаю, як користуватись тренажерами

Це нормально! Жоден новачок не знає, як користуватись тренажерами. Якщо йдете в зал вперше і займатиметеся самостійно, подивіться для початку кілька відеоуроків, щоб приблизно розуміти принцип дії того чи іншого тренажера. Ідеальний варіант – взяти кілька пробних занять з тренером, щоб він докладно пояснив і простежив за технікою виконання, а згодом зможете займатися самостійно.

Читайте також: 6 причин займатися спортом, які не включають схуднення

 

3. Потрібно скинути зайві кілограми, а потім йти до зали

Часто люди відкладають похід у тренажерний зал саме через зайві кілограми, як би абсурдно це не звучало. Мовляв, «туди ходять тільки стрункі та підтягнуті, скину п’ять кіло і піду займатись, зараз мені ніяково». І якщо ця думка постійно вас ковтає, то просто підіть у зал і подивіться, що там є люди з різною комплекцією і засуджено дивитися на вас ніхто не буде. Щоб перебороти сором, попросіть подругу або близьку людину тренуватися з вами. 

posts-to-db-Фото 3

4. Вона/він виконує вправу краще за мене і з великою вагою

Ніколи не орієнтуйтесь на результати інших. Якщо ви новачок, то забудьте про великі ваги і навіть не дивіться у бік людей, які займаються довгі роки. Спочатку відточуйте техніку виконання, а потім думайте про збільшення навантажень. Успіхи інших можуть стати для вас додатковою мотивацією, але якщо це не ваш варіант, то орієнтуйтеся виключно на свої результати та повільно збільшуйте кількість пройдених кілометрів на доріжці та кількість підходів. 

Читайте також: 10 порад, як почати займатися спортом вдома

 

5. Я боюся, що на мене дивитимуться в роздягальні

У роздягальні панує особлива атмосфера: хтось поспішає на тренування і намагається швидше зав’язати шнурки, хтось уже позаймався та обговорює крепатуру, а хтось чекає на свою чергу в душ. Будемо чесні, якщо в цій метушні хтось і подивиться на вас у процесі переодягання, то мимоволі й не зациклюватиметься на цьому. Всі зайняті своїми справами і до чужого целюліту нікому не діло. 

Джерело фото: unsplash.com