UA
RU

Магнітні бурі у березні: небезпечні дні

Редагувати переклад

Березень 2024 року розпочинається з великої магнітної бурі, яка мине за декілька днів. Загалом, за попередніми прогнозами, цей місяць має бути спокійним. 

Магнітні бурі березень 2024

Магнітні бурі — це результат порушення магнітного поля Землі. Вони можуть тривати від декількох годин до декількох діб. Зміни магнітного поля виникають під дією потоків сонячного вітру. Небезпечні для здоров’я дні можна спрогнозувати, спостерігаючи за активністю Сонця. Щоправда, прогнози, які робляться на початку місяця, — попередні. Їх треба перевіряти щодня, як прогноз погоди. 

Березень родпочався з великої магнітної бурі. Вона триватиме 1, 2 та 3 березня. Далі буря стихне. За попередніми прогнозами, цей місяць буде спокійним. Проте сонячна активність має підвищитися наприкінці місяця. Натупна велика магнітна буря очікується 24, 25 і 26 березня. 

Під час магнітної бурі найчастіше болить голова. Також може підвищуватися артеріальний тиск, з’являтися біль у м’язах, слабкість, безсоння, запаморочення, нудота. У людей, які страждають від метеозалежності, можуть зогострюватися хронічні захворювання. В ці дні рекомендують дотримуватися режиму сну та принципів здорового харчування. А також намагатися уникати стресів

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Tim Foster / Unsplash

Читайте також: ЯК ПОКРАЩИТИ ІМУНІТЕТ: ПОРАДИ МОЗ

Статьи по теме