UA
RU

Магнітні бурі у листопаді: небезпечні дні

Редагувати переклад

Листопад розпочинається з сильної магнітної бурі, яка стихне за три дні. Бурі повернуться у середині і наприкінці останнього місяця осені. 

Магнітні бурі у листопаді: небезпечні дні-Фото 1

Магнітні бурі виникають в результаті порушення магнітного поля Землі. Вони можуть тривати від декількох годин до декількох діб. Зміни магнітного поля виникають під дією потоків сонячного вітру. Тож небезпечні для здоров’я дні прогнозують, спостерігаючи за активністю Сонця. Треба зазначити, що прогнози, які робляться на початку місяця, — попередні. Фахівці радять перевіряти їх кожного дня. 

Листопад розпочався з магнітної бурі високої інтенсивності. Вона триватиме 1 та 2 листопада і потім почне стихати. Магнітна буря середньої інтенсивності розпочнеться 9 листопада і вже наступного дня має стихнути. Далі ситуація налагодиться. За попередніми розрахунками, бурі повернуться наприкінці місяця. З 21 по 24 листопада очікуються магнітні бурі середньої інтенсивності, які нарастатимуть. 25 і 26 листопада буря стане сильною. Потім прогнозуються спокійні дні. 

Під час магнітної бурі з’являється головний біль і слабкість. Також можуть загострюватися хронічні захворювання, підвищуватися артеріальний тиск, з’являтися біль у м’язах, безсоння. Щоб пережити ці дні, лікарі рекомендують дотримуватися здорової дієти, відмовитися від жирної, смаженої, гострої їжі, кави і алкоголю. А також не нервувати та більше відпочивати. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Elisei Abiculesei / Unsplash

Читайте також: CЕЗОННИЙ АФЕКТИВНИЙ РОЗЛАД: ЯКІ СИМПТОМИ І ЯК ВБЕРЕГТИСЯ

Статьи по теме