9 цікавих фактів про стрічку-скандал «Девід Бові: історія людини з зірок»

Вже завтра на українські екрани вийде стрічка «Девід Бові: історія людини з зірок», яка ще під час виробництва була маркована "стрічка-скандал". Чому? Дев'ять цікавих фактів про стрічку - дадуть відповідь на це запитання.

фильм о Дэвиде Боуи

1

Stardust – це перший не документальний фільм про Бові. Фільм «Оксамитова золота жила» Тодда Гейнса, на який режисера надихнули культові постаті Девіда Бові та Іггі Попа – Бові сприйняв як пасквіль і заборонив використовувати в стрічці свою музику та ім’я.

2

Син музиканта, режисер Дункан Джонс («Луна») розкритикував ідею фільму Stardust і відмовив у правах на використання в стрічці музики свого батька. Щоб вийти із цієї ситуації Флінн виконує в фільмі декілька кавер-версій пісень, створених Бові, зокрема, переспівує «Amsterdam» Жака Бреля – важливої для Бові композиції, а також створює нові пісні, які мають звучати як старі.

3

В основі сюжету Stardust – розповідь про перший візит молодого Девіда Бові до США в 1971 році – поїздці, яка надихнула його на винайдення знакового альтер-его Ziggy Stardust.

4

Виконавець ролі Бові – Джонні Флінн, співак та автор пісень англійського фолк-рок гурту Johnny Flynn & The Sussex Wit. Відомий за ролями в телесеріалі «Геній», фільмах – «Емма» та «Зільс-Марія».

кино про Дэвида Боуи

5

Разом із Джонні Флінном у стрічці також грають Марк Мерон («Джокер», «Майже відомі», серіал «Блиск») і Джена Мелоун («Неоновий демон», «Донні Дарко», «Голодні ігри»).

6

Автори картини наполягають на том, що Stardust не байопік. За словами режисера, він прагнув зняти стрічку про людину, яка перетворюється на артиста та про джерела його натхнення.

7

Про творчість та життя Девіда Бові знято немало документальних стрічок, серед найсвіжіших: «Девід Бові: Останні 5 років» (2017), «Девід Бові: На шляху до слави» (2019) Френсіс Вайтлі.

8

Бові мав великий вплив на моду, тож створення костюмів для картини було доручено художниці Юлії Паткош («Марія-Антуанетта», «Алфі»).

9

Прем’єра фільму мала відбутися на фестивалі Tribeca Film Festival, який було перенесено через пандемію коронавірусу. Тож вона відбулася віртуально.

Фото надані: Артхаус Трафік

Читайте також: ЕКСКЛЮЗИВ: ІНТЕРВ’Ю З ІВАННОЮ САХНО, УКРАЇНСЬКОЮ АКТОРКОЮ, ЩО ЗНІМАЄТЬСЯ В ГОЛЛІВУДІ

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также