UA
RU

Оскар-2023: найбільш обговорюване вбрання

Сукню з червоної доріжки «Оскара» від бренда з українським корінням Lever Couture прокоментував навіть виконавець ролі Люка Скайвокера Марк Гемілл. 

Оскар-2023: найбільш обговорюване вбрання

Мабуть, коли співачка Tems обирала сукню для цьогорічної церемоні нагородження премії «Оскар», вона не думала, що саме її вбрання стане найбільш обговорюваним.

На червоній доріжці Tems з’явилася у красивій сукні із білого фатину. Вбрання сконструйоване таким чином, що має вигляд невагомого і огортає фігуру, немов хмаринка. Увагу привертають акцентні деталі — довгий шлейф і великий комір.

Авторка архітектурної сукні — українська дизайнерка Леся Верлінгіері, креативна директорка бренда Lever Couture. Вбрання Лесі для виходу у світ обирають Міла Йовович, Віра Фарміга, Єва Лонгорія, Джіджі Хадід, Ріта Ора, Кеті Перрі, Брітні Спірс, Гвінет Пелтроу. А Леді Гага замовляла у Lever Couture костюми для виступу на сцені.

Оскар-2023: найбільш обговорюване вбрання

Tems у сукні Lever Couture потрапила до списку найстильніших зірок червоної доріжки. Але сусіди в залі театру «Долбі» вибір не оцінили — через те, що нічого не бачили за коміром сукні. Після церемонії вбрання не прокоментував тільки ледачий. Навіть актор Марк Гемілл, виконавець ролі Люка Скайвокера у кіноепопеї «Зоряні війни», написав у Twitter, що точно «сидів би прямо за жінкою у великій білій вуалі, якщо б йому пощастило купити квитки на Оскар».

Оскар-2023: найбільш обговорюване вбрання

Проте зараз увесь світ знає, що Tems цього року номінували в категорії «Найкраща пісня» за хіт Lift Me Up і що вона — соавторка Ріанни. А також знають, що Леся Верлінгіері створила унікальний проєкт на підтримку України, кошти з якого будуть передані Фундації Олени Зеленської.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Tems

Читайте також: ОСКАР-2023: НАЙКРАЩІ СМОКІНГИ З ЧЕРВОНОЇ ДОРІЖКИ

 

Статьи по теме