UA
RU

2 листопада на екрани виходить психологічна драма-трилер з Ірмою Вітовською та Анастасією Пустовіт — «Між нами»

Редагувати переклад
2 листопада в українських кінотеатрах вийде фільм «Між нами» — глибокий, чуттєвий і захоплюючий психологічний трилер про вибір, який доводиться робити між близькими та мораллю, коли іншого варіанту розвитку подій не існує.

2 листопада на екрани виходить психологічна драма-трилер з Ірмою Вітовською та Анастасією Пустовіт — «Між нами»-Фото 1

Дві головні героїні фільму, Саша та Аня, змушені цей вибір зробити: Саша щодо власного чоловіка, Аня — до сина. Драматизм ситуації загострюється, коли один несподіваний випадок докорінно змінює все. «Між нами» – це відверте кіно про перетин дуже різних жіночих доль, яких об’єднує спільна таємниця. Стрічка пропонує складний і неоднозначний погляд на сімейні цінності та торкається незручних питань.

Роль Саші, молодої дівчини з хаотичними любовними стосунками й травматичним дитинством, виконала Анастасія Пустовіт, відома за драмою «Коли падають дерева» та серіалом «Перші ластівки». Аню ж, дорослу жінку з проблемами у родині, зіграла культова акторка Ірма Вітовська, знана за фільмами «Брама», «Мої думки тихі», «Коза Ностра. Мама їде». У психологічному трилері «Між нами» глядачі побачать акторку у новому, несподіваному амплуа.

Зірковий каст головних ролей доповнюють талановиті українські актори, які добре запам’яталися глядачам за хітами останніх років. У головній чоловічій ролі Захара, чоловіка Саші та колишнього військового — Дмитро Сова («Черкаси», «Відблиск»). Також у фільмі зіграли Михайло Дзюба (“Королі репу”), Євген Єфремов («Клондайк, «Я — Надія»), Сергій Детюк («Спіймати Кайдаша»), Євгеній Ламах («Мирний-21», «Черкаси», «Крути 1918») та інші.

Захопливий сюжет та карколомні зміни в житті героїв не раз здивують глядачів. Творці представляють тизер фільму, який передає його атмосферність та напруженість, що не спадає до останніх кадрів. А насичені кольори, динамічність зйомки із масштабними панорамами стрімкого міського життя Києва підкреслюють драматизм історії.

2 листопада на екрани виходить психологічна драма-трилер з Ірмою Вітовською та Анастасією Пустовіт — «Між нами»-Фото 2

Сценаристкою виступила Соломія Томащук у співавторстві з Юрієм Дунаєм, оператором-постановником фільму, що відомий за стрічкою “Черкаси”. Для нього “Між нами” ще й дебютна сценарна робота. Продюсеркою виступила Поліна Герман (“Ціна конфлікту”, “Між небом та горами”), яка нещодавно стала членкинею The Producers Guild of America.

Музику до стрічки створив один з найкращих український кінокомпозиторів, володар двох премій Золота Дзиґа — Антон Байбаков.

«Ми довго чекали на реліз фільму «Між нами». Це захоплююча історія про сім’ю, любов (яка може бути різною) і вибір. І що найцікавіше — це трилер про жіночу дружбу. Можу точно сказати — про жінок так в українському кіно ще не розповідали. Кіно вже заслугувало повагу у професійному середовищі, тому сподіваємось, що воно так само захопить і глядача», — коментує Надія Коротушка, керівниця напрямку кінотеатральної дистрибуції FILM.UA Group.

Читайте також: SMALL TALK: АКТРИСА ІРМА ВІТОВСЬКА-ВАНЦЯ ПРО РОЛЬ У ТРИЛЕРІ «МІЖ НАМИ» ТА «НЕДОЛЮБІВ» 

Статьи по теме